חדשות

Nyxoah מצטרפת ליוזמת המנהיגים הטכנולוגיים של Euronext

Nyxoah מצטרפת ליוזמת המנהיגים הטכנולוגיים של Euronext, הכלולה במדד מנהיגי הטכנולוגיה של Euronext

Nyxoah SA (נאסד”ק/יורונקסט בריסל: NYXH) (“Nyxoah” או “החברה”), חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים לדום נשימה חסימתי בשינה (OSA), גאה להכריז כי היא חלק מיוזמת Euronext Tech Leaders שהוקמה לאחרונה, המורכבת מיותר מ-100 חברות טכנולוגיה חדשניות ובעלות צמיחה גבוהה עם יותר מטריליון אירו בשווי שוק מצטבר.

חברות המשתתפות ביוזמת Euronext Tech Leaders  ייכללו במדד המנהיגים הטכנולוגיים של Euronext וייהנו מחבילה של תוכניות בלעדיות, כגון תוכניות Euronext ייעודיות המתמקדות בתנאי מסחר משופרים למשקיעים קמעונאיים, נראות בינלאומית רבה יותר באמצעות יוזמות שיווק ותקשורת, וגישה למועדון ברמת C המציע אירועי נטוורקינג בלעדיים.

“אנו גאים בכך שהמשימה שלנו, ששמה את המטופל ראשון, הובילה לכך ש-Nyxoah היא אחת מ-100 חברות טכנולוגיה שזכו להכרה בחדשנות ובצמיחה באמצעות הכללה ביוזמה ובמדד של Euronext Tech Leaders”, ציין אוליבייה טאלמן, מנכ”ל Nyxoah.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן