חדשות

Nyxoah ממנה את ריימונד כהן ווירג’יניה קירבי לדירקטוריון שלה

 Nyxoah SA (נאסד”ק/יורונקסט בריסל: NYXH) (“Nyxoah” או “החברה”), חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים לדום נשימה חסימתי בשינה (OSA), הודיעה על המינוי של ריימונד כהן ווירג’יניה קירבי לדירקטוריון החברה, עד לאישור אסיפת בעלי המניות השנתית של החברה ב-8 ביוני 2022. דון דיו ויאן ג’נסן יתפטרו מהדירקטוריון החל מה-8 ביוני 2022, וישאירו את המספר הכולל של חברי הדירקטוריון על שמונה. מר דיו מכהן במועצת המנהלים של Nyxoah מאז 2016 ומר ג’נסן מאז 2018.

מר כהן הוא מנכ”ל וחבר דירקטוריון של אקסוניקה בע”מ (נאסד”ק: AXNX) מאז הקמת החברה בשנת 2013. בין השנים 2010 ל-2012 כיהן כמנכ”ל Vessix Vascular, חברת הון סיכון שנרכשה על ידי בוסטון סיינטיפיק בנובמבר 2012. בעבר, מר כהן בילה כמעט עשור כיו”ר ומנכ”ל של חברת Cardiac Science Inc הרשומה בנאסד”ק, שדורגה כחברה הרביעית בצמיחה המהירה ביותר בארה”ב בשנת 2004. כיום, מר כהן הוא יו”ר הדירקטוריון בחברת BioVentrix Inc, חברה פרטית לאביזרים אורולוגיים.

לגב’ קירבי ניסיון רב בניהול קליני, רגולטורי ותשלומים על פני מגוון רחב של מוצרים בתעשיית המכשור הרפואי, כולל מכשירים מושתלים לטיפול בהפרעות שינה. בתפקידה הנוכחי כמנהלת בבית ההשקעות דיסקברי במשרד למסחור הטכנולוגיה של אוניברסיטת מינסוטה, גב’ קירבי מספקת אימון והדרכה לסטארט-אפים בתחום המכשור הרפואי עם דגש על דרישות רגולטוריות ומחקר קליני של ה-FDA, כמו גם אסטרטגיית מסחור. היא כיהנה בעבר כסגנית נשיא בכירה לעניינים קליניים ורגולטוריים עבור Huinno, Inc, סגנית נשיא לעניינים קליניים ורגולטוריים בחברת Apnex Medical, Inc וסגנית נשיא לעניינים קליניים הן ב- EnteroMedics, Inc, והן ב- ev3, Inc. כמו כן מילאה תפקידים שונים של הגדלת הוותק ב- Medtronic, Inc. (״NYSE: MDT״) ובחברת 3M  (״NYSE: MMM״).

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן