חדשותישראל

MOSES SHOP בתפריט לכלבים ללא עלות

בשיתוף פעולה ייחודי עם מותג המזון לכלבים המוביל “KENNEL SELECT” של חברת “צמח ישראפט”

רשת מסעדות ההמבורגרים Moses Shop, שהוקמה לפני חודשים ספורים, ממשיכה להפתיע את קהל לקוחותיה, ומציעה תפריט חדש בו יוצעו צ’ופרים וחטיפים עבור ידידו הטוב של האדם ללא עלות, זאת במטרה לפנות לכל חברי המשפחה, ללא הבדלי גזע.

המהלך הינו צעד טקטי כחלק מאסטרטגיית השיווק של הרשת, אשר שמה לה למטרה לקדם את החיבור הלוקאלי בין המסעדות לבין אורחיהן, תוך שימת דגש על יחס אישי ובלתי אמצעי עם הלקוח, ויצירת אפקט הפתעה בכל ביקור.

מוזס שופ מציעה חטיפי כלבים, קרדיט: שאטרסטוק

במסעדות הרשת, יוכלו ליהנות הסועדים המגיעים עם כלביהם, מתפריט ייחודי, של חטיפים אהובים , העשויים מ 100% רכיבים טבעיים ללא חומרים משמרי ובעלי ערכים תזונתיים גבוהים ובריאים, על ידי מותג המזון המוביל לכלבים KENNEL SELECT של חברת צמח ישראפט.

תפריט לבחירה:

נתחוני עוף – נישנוש מושלם לפני הארוחה- חטיף המיוצר מ- 100% עוף איכותי, מכיל אחוז גבוה של חלבון וסיבים תזונתיים, המהווים מרכיב חשוב בבריאות הכלב.

טבעות בקר – חטיף המכיל 100% בקר, חלבון באחוז גבוה וסיבים תזונתיים. צ’ופר מושלם לפני, אחרי או תוך כדי האוכל.

כנפי עוף – לכלבים שהתנהגו מאוד יפה היום- חטיף המיוצר מ- 100% עוף, מכיל אחוזים גבוהים של חלבון ושומן, המסייעים לבריאות הכלב, וסיבים תזונתיים לעיכול בריא ותקין.

קוביות צבי – אחרי הטיול או לפניו – חטיף המיוצר מ- 100% בשר צבי, ומכיל אחוז גבוה של חלבון וסיבים תזונתיים.

בולי-סטיק – חטיף טעים במיוחד המיוצר מ- 100% עוף, ומכיל אחוזים גבוהים של חלבון, שומן וסיבים תזונתיים.

ניתן להשיג בכל מסעדות הרשת: 

מוזס שופ הוד השרון, מוזס שופ הרצליה, מוזס שופ טבריה, מוזס שופ חולון.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן