חדשות

Metanomic רוכשת את Intoolab

מפתחי מנוע הבינה המלאכותית הראשון המבוסס על רשת בייסאנית

הרכישה תעזור למפתחים ליצור כלכלות משחקי וידאו וחוויות Web3 טובות יותר באמצעות תובנות עמוקות על שחקנים וניתוח נתונים.

https://www.metanomic.net) Metanomic) מודיעה על רכישת Intoolab AI, חברת בינה מלאכותית המשתמשת ברשת בייסאנית, כדי להרחיב ולשפר את ניתוח הנתונים והבינה המלאכותית במשחקי וידאו וה-Web3. רכישה זו מגדילה את תשתית כלכלת המשחק הנוכחית של Metanomic המאפשרת למפתחים לבנות, לדמות ולהריץ כלכלות משחק מאוזנות ולולאות ליבת משחק בסביבה חיה בזמן אמת.

התוספת של בינה מלאכותית עוזרת למפתחים ליצור חוויות טובות יותר באמצעות תובנה חכמה המבוססת כל התנהגות השחקנים בזמן ההרצה. כחלק מהרכישה הפתרון הקיים ימותג מחדש בשם Thunderstruck וירחיב את יכולות המנוע של Metanomic.

גישה חכמה יותר לפיתוח משחקי וידאו ואנליטיקה ב-Web3

Thunderstruck מבוסס על גישה חדשה לבינה מלאכותית שאינה מבוססת על אלגוריתמים של לימוד מכונה מהמדף אלא שילוב רב עוצמה של לימוד מעמיק ורשתות בייסאניות דינמיות. הפתרון כבר הוכח בהצלחה בשימוש בתחום הרפואה, והטכנולוגיה מיושמת כעת לראשונה במשחקי וידאו ו-Web3 במספר יישומי ליבה:

*חוכמת Web 3 המתייחס לגילוי משחקים ו-NFT והמלצות לקבלת תוצאות מותאמות באופן אישי למשתמש או לשחקן

*כלכלת משחק חכמה המספקת חיזוי לאיזון כלכלי, סיווג גיימרים, המלצות משחקיות, אסטרטגיות שמירה על לקוחות והבינה המלאכותית של דמויות שאינן ברות שליטה

*סיווג מודעות מספק ניתוח סביב סיווג השחקנים והצרכנים הן ברשת והן מחוץ לשרשרת עבור רשתות פרסום במשחק כדי להשיג תוצאות מותאמות יותר

*חוכמת DeFI מספק פרופיל משתמשים בשרשרת הייצור ומבחוץ כדי לקבל תובנות DeFi לגבי רכישות נכסים והכנסות עבור מוצרים ושירותים חדשים, ניקוד מוניטין ועוד

“Web3 ומטאברס הם הדבר הגדול הבא שישפיע על חיי היומיום שלנו בכל כך הרבה ממדים ולא יכולנו להיות במקום ובזמן טובים יותר עם הטכנולוגיה שלנו, לועשות את הצעד הבא ולהציג את השימוש ברשתות בייסאניות דינמיות לשוק החדש והמרגש הזה בו טרם נעשה שימוש בטכנולוגיה זו”, אמר ניקוס צגקראקיס, מנכ”ל ומייסד משותף של IntooLab, שמצטרף ל-Metanmic כמנהל הבינה המלאכותית החדש של החברה. “ידענו מהפעם הראשונה בה פגשנו את תיאו ושאר הצוות, שההצטרפות למעצמת Metanomic המדהימה היא ההימור הטוב ביותר שלנו להיות חלק מפלטפורמה שאין כמותה עבור Web3, כלכלות משחק ומטאברס”.

“התגובה המדהימה שראינו בתעשיית המשחקים המסורתית, ב-web3 וגם במשחקי ‘שחק כדי להרוויח’ לבטא של פלטפורמת הכלכלה שלנו כבר מעמידה אותנו בעמדה חזקה לעזור למפתחים לבנות חוויות מהנות ומרתקות יותר”, אמר תיאו פריסטלי, מנכ”ל Metanomic. “עם רכישת פלטפורמת הבינה המלאכותית הזו נוכל לספק יותר כוח למפתחים באמצעות תובנות אודות שחקנים בזמן אמת בשילוב עם פתרון כלכלת המשחק המתקדם ביותר בתעשייה”.

עם הרכישה באה גם מחויבות להמשיך ולבנות את מרכז הפיתוח של החברה ביוון, תוך תמיכה בקהילת הסטארטאפים המקומית ובכלכלה הטכנולוגית.

Thunderstruck זמין לניסוי ואינטגרציה של שותפים כבר מהיום. המנוע של Metanomic הוא פתרון שלם וחינמי לעיצוב והרצה של כלכלת משחק עבור מפתחי משחקים ברחבי Web3ומשחקים מסורתיים ונמצא כעת בגרסת בטא סגורה. להרשמה לרשימת ההמתנה שלחו דוא”ל לכתובת hello@metanomic.net

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן