MeMed זכתה בחוזה מחברת US BARDA

MeMed logo

 MeMed זכתה בחוזה מחברת US BARDA להדגמת התועלת הקלינית של בדיקתMeMed BV שאושרה על ידי ה-FDA להבחנה בין זיהומים חיידקיים לוויראליים

החוזה הוענק במסגרת יוזמת BARDA DRIVe (החטיבה למחקר, חדשנות ומיזמים) שהוקמה כדי לרתום את הסיגנלים מהתגובה החיסונית של המטופל כדי להתריע על איומים לבריאותו והשפעתם הקלינית.

MeMed – מימד, החברה מובילה בתחום המתפתח של טכנולוגיות מתקדמות לניתוח התגובה החיסונית, שמחה להודיע כי זכתה בחוזה בשווי 727,799 דולר על ידי חטיבת המחקר, החדשנות והיזמות (DRIVe) של משרד הבריאות והשירותים החברתיים של ארה”ב, והרשות למחקר ופיתוח ביו-רפואי מתקדם (BARDA). החוזה יתמוך בביצוע ניסוי אקראי מבוקר (RCT) המבוסס על נתוני שימוש קליניים קיימים המוכיחים כי MeMed BV יכולה לשפר את תוצאות המטופלים.

בדיקת MeMed BV שאושרה על ידי ה- FDA היא כלי אבחון חלוצי, מבוסס על טכנולוגיה של זיהוי התגובה החיסונית של המטופל. תוך 15 דקות בלבד, הבדיקה מבחינה ברמת דיוק גבוהה בין זיהומים בקטריאליים לוויראליים במתארים שונים של מערכת הבריאות, תומכת בשימוש מתאים באנטיביוטיקה ובכך עוזרת להילחם בעמידות לאנטיביוטיקה –  אחד האיומים הגדולים ביותר על הבריאות העולמית.

ערן עדן, מנכ”ל MeMed, אמר: “אנו מחויבים לייצר את הרמה הגבוהה ביותר של ראיות שימושיות וקליניות כדי לבסס את ההשפעה של MeMed BV על שיפור תוצאות המטופלים. אנו שמחים על הצטרפותה של BARDA כשותפה במאמץ זה. יחד עם הנתונים המצטברים מהעולם האמיתי מאתרים קליניים המשתמשים ב-MeMed BV כיום, תוצאות הניסוי יתרמו להפיכת MeMed BV לסטנדרט הטיפול”.

“אנו אסירי תודה ל-BARDA על ההכרה בערך של אבחון המבוסס על תגובה חיסונית של המטופל, אשר מסייע לקבלת החלטות קליניות ולשיפור תוצאות המטופלים לצד חיזוק תגובת המדינה למצבי חירום בריאותיים לאומיים. חוזה זה מגיע בעקבות מימון של משרד ההגנה האמריקאי שתמך בפיתוח MeMed Key, כפלטפורמה למדידה מהירה של MeMed BV שתופעל בניסוי”, אמרה טניה גוטליב, סמנכ”לית לענייני מדע ב-MeMed.

פרויקט זה נתמך במלואו או בחלקו באמצעות כספים פדרליים ממשרד הבריאות ושירותי האנוש של ארה”ב; המינהל למוכנות אסטרטגית ותגובה; והרשות למחקר ופיתוח ביו-רפואי מתקדם (BARDA), תחת חוזה מספר 75A50123C0004.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
Exit mobile version