חדשותעסקים

Max ו”השולמנים” משיקים את INDI

בית פיננסי לעצמאים – מעטפת פיננסית מלאה לניהול ולהצמחת העסק

INDI יאפשר לעצמאים לנהל את הכנסות וההוצאות של העסק, תוך ניתוח חכם של דוחות העסק לטובת קבלת החזרים והתייעלות תפעולית

Max וקבוצת “אני שולמן” – הקרן למען העצמאים בישראל, משיקות היום את INDI – סט כלים ייחודי וראשון מסוגו לתמיכה בניהול העסקי ובצרכים הפיננסים השוטפים של עצמאיים ובעלי עסקים קטנים וזעירים בישראל.  

INDI, מעטפת דיגיטלית חדשה הכוללת פתרונות דיגיטליים ומתקדמים לניהול העסק שיאפשרו שליטה בתזרים וניהול טוב יותר של ההוצאות ומיקסום ההכנסות כעסק וכלקוח פרטי, המעטפת כוללת:  

  • הנפקת כרטיס אשראי עסקי או חשבון שיאפשר קבלת תשלום מלקוחות.
  • ניהול שוטף של ההוצאות – סיווג עסקות בפירוט ההוצאות באפליקציית Max, צילום חשבוניות לאפליקציה ושליחת דו”ח דיגיטלי לרואה החשבון לטובת קבלת החזרי מע”מ, ללא צורך בניירת. 
  • ניהול הכנסות – מפתרונות סליקה דיגיטליים המאפשרים סליקה מכל מקום, דף תשלום דיגיטלי, סליקה באתרי סחר, מערכת להפקת חשבוניות, הטבות לרכישת מסופי תשלום.
  • מידע ותובנות פיננסיות לטובת ייעול ושיפור ניהול העסק, בממשק דיגיטלי הכולל מידע  רחב, ניתוחים כלכלים ושיווקיים, השוואות לענפים דומים ועוד. 
  • העברת מחזור בית העסק ישירות לכרטיס אשראי העסקי.
  • פריסה קבועה וללא ריבית לשלושה חודשים עבור תשלומי מדינה ומוסדות. 
  • הטבות ייעודיות ומתעדכנות לעסקים קטנים כמו ביטוח לעסקים, שירותי שליחויות ועוד.

רון פאינרו, מנכ”ל Max, מסר כי “העצמאים והעסקים הקטנים הם קבוצה שמחזיקה על גבה חלק מרכזי בכלכלה הישראלית, כאג’נדה אנו מתכוונים להמשיך ולהיות הבית הפיננסי של העצמאים ולפתח מוצרים פיננסים נוספים שיתמכו ויסייעו להם לצמוח ולהתפתח. שיתוף הפעולה נרקם במסגרת פניית “אני שולמן” אלינו בזמן משבר הקורונה בבקשה שנרתם לסייע לעשרות עסקים זעירים שנפגעו מהמשבר. השיח שנוצר בינינו הביא אותנו למסקנה שהיכולות הטכנולוגיות, ניהול הדאטה והידע הפיננסי שלנו ב- Max מאפשרים לנו להציע לעצמאים קפיצת מדרגה בכל הנוגע לשליטה בתזרים וניהול אפקטיבי של העסק שלהם. אני שמח מאוד על שיתוף הפעולה עם “אני שולמן” ובטוח שיחד נציע פתרון טוב וערך משמעותי לעצמאים ונאפשר להם להתמקד בניהול העסק יחד עם כלים חכמים שנספק להם”. 

נטע-לי גרייבר, מנכ״לית אני שולמן, צילום: גליה פלד

נטע-לי גרייבר, מנכ”לית “אני שולמן” – הקרן למען העצמאים (חברה לתועלת הציבור) מסרה כי “בישראל פועלים כ-460 אלף עסקים קטנים, מתוכם כ-270 אלף הם עצמאיים. עסקים אלו מתמודדים עם אתגרים רבים בכל הנוגע להתנהלות מול רשויות, מול ספקים, רגולציה, תשלומי מס, ועוד. המציאות המורכבת של העצמאים שנדרשים להתנהל היום במספר ערוצים מקבילים ומפוזרים מונעת מהם להבין במהלך השנה את תמונת המצב התזרימית שלהם, מקשה עליהם לשלוט בעלויות המימון ולהשוות עלויות לעסקים דומים. לראשונה בישראל הצלחנו להביא בשיתוף פעולה עם Max כלי פיננסי חדשני שיסייע לצרכים שעולים מהשטח: מצוקת המימון, קשיי ניהול התזרים, קשיי השליטה בזמן אמת, ריבוי התשלומים הסדירים ושאינם סדירים, ריבוי הספקים מולם עובד כל עצמאי בישראל, פיצול אמצעי תשלום וריבוי חשבונות בנק. מצאנו ב-Max אוזן קשבת, יצירתיות ותפיסה שוברת מוסכמות, כזו שתשנה את שוק ניהול הפיננסים עבור עצמאיים בישראל. אנו יוצאים במהלך שישנה סדרי התנהלות, עבודה ותשלומים במשק הישראלי. אני מאמינה שהמצאנו את חוקי המשחק מחדש ונמשיך לשכלל אותם עבור עצמאיים כל הזמן”. 

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן