חדשותסטארטאפ ניישן

Mawi DNA Technologies קיבלה אישור CE עבור פורטפוליו מוצרי איסוף הדגימות שלה

Mawi DNA TechnologiesMawi), מובילה טכנולוגית באיסוף דגימות ביולוגיות, מכריזה שהחברה קיבלה את אישורי CE Mark ו-UK MHRA עבור פורטפוליו התקני האיסוף iSWAB הלא פולשניים שלה. אישור זה כולל את צינורות איסוף הדם המלא HemaSure-OMICS של iSWAB עבור בקירות gDNA, cfDNA ו-RNA מאותה דגימה ואת NextSWAB, מטוש ההזרקה המעוצב ב-100%.

אישור CE, המוכר בעולם, מציין כי מוצריה של Mawi תואמים את הוראות המכשור הרפואי באירופה ובבריטניה. עם אישור CE Mark  ו- MHRA בבריטניה, Mawi מסוגלת למסחר את מגוון המוצרים המלא שלה בבריטניה, האיחוד האירופי וכל המדינות המכירות בתקן זה של בדיקות אבחון מולקולריות.

“אישורי CE Mark ו-MHRA בבריטניה הם ציוני דרך משמעותיים עבור Mawi”, אמר ד”ר בסאם אל-פהמאווי, מנכ”ל Mawi DNA Technologies. “זה מאפשר לנו להרחיב את השימושיות והגישה של טכנולוגיות האיסוף הביולוגי החדשניות שלנו משימוש מחקרי בלבד לשוק האבחון המולקולרי החוץ-גופני באירופה. יתר על כן, זה פותח הזדמנויות לשתף פעולה עם חברות וארגונים אירופאים כדי לשלב את המוצרים שלנו בפלחי שוק מוסדרים בעלי ערך גבוה כמו בדיקות אבחון מולקולריות, ניסויים קליניים ומעקב אחר מחלות זיהומיות”.

“קבלת תו CE ו-UK MHRA היא הישג גדול עבור החברה שלנו”, אמר האנזל לאוואס, מנהל QMS ופעילות ב-Mawi. “יחד עם הסמכת ה-ISO 9001/13485 האחרונה שלנו, זה מאשר את התאימות שלנו להנחיות של IVD Medical Device ואת המחויבות שלנו לספק מוצרים באיכות גבוהה העומדים בציפיות ובדרישות הרגולטוריות של הלקוחות שלנו”.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן