חדשות

Mawi DNA Technologies משיקה את NextSWAB™

לתוצאות מדויקות ואמינות יותר של בדיקות קוביד-19

(Mawi DNA Technologies (Mawi, חברת ביוטכנולוגיה המתמקדת בפיתוח טכנולוגיות חדשניות לדגימה ביולוגית, השיקה את NextSWAB™, ספוגית 100% מפלסטיק ברמה רפואית שתוכננה ומיוצרת בארצות הברית. Mawi השיקה את המוצר החדש הזה בתגובה למחסור בספוגיות קוביד-19. היא מיועדת לאיסוף ביעילות גבוהה ללא אפשרות של זיהום בגלל דבק או סיבים המשמשים בספוגיות צמר וצמר גפן שעלולים לעכב מבחני PCR. NextSWAB™ מותאמת כעת לאיסוף דגימות מהאף והיא בתהליך אימות מתמשך עבור סוגי דגימות אחות.

“מוליך הדגימה הסטרילי NextSWAB™, אורכו שישה אינץ’ ויש לו עיצוב ראש ייחודי הממוקם בקצה המרוחק”, אמר ד”ר בסאם אל-פאמאווי, מנכ”ל Mawi. “לראש הספוגית יש שתי תעלות המופרדות על ידי מחיצה ששומרת על חומר האף שנאסף, ולאחר מכן ניתן לשחרר אותו לתוך אמצעי ההובלה בניעור עדין. הראש הגמיש משתלב בחריצים בקלות וביעילות. זה מאפשר איסוף דגימות אף קדמי שמלווה באי נוחות מינימלית בלבד למשתמש, והן מספיקות לתוצאה משמעותית”.

ה-NextSWAB™ תואמת לשפופרות רבות להובלת דגימות מה שהופך אותה למושלמת לאיסוף דגימות ספוגיות מרובות על ידי שימוש במבחנה בודדת. עם זאת, כדי להשיג תוצאות מיטביות, היא יעילה ביותר כאשר נעשה בה שימוש בשילוב עם טכנולוגיית איסוף הדגימות iSWAB-Microbiome-EL של Mawi המאפשרת למשתמשים לדלג על שלב מיצוי ה-RNA בבדיקות מולקולריות של קוביד-19. ניתן להוסיף דגימת אף שנייה לאותה מבחנה וליצור דגימה מרוכזת יותר כדי לשפר את המהימנות הכללית של הבדיקה. NextSWAB™ מגיעה מוכנה לשימוש ואינה דורשת כל הכנה לאיסוף דגימות.

“ה-NextSWAB™ שלנו משחררת את תוכנה במלואו לתוך אמצעי ההובלה של הדגימה ומבטלת את הצורך להעביר את הספוגית עם הדגימה”, ציין ד”ר אל-פאמאווי. “לאחר מכן ניתן לעבד במהירות דגימת נוזל מרוכזת במלואה עם מערכות רובוטיות לטיפול בנוזל או כל באמצעות כל תזרים עבודה במעבדה. במהלך בדיקות מחקר ופיתוח ראשוניות, עיצוב הראש הייחודי המוגש לפטנט הראה יעילות איסוף גבוהה יותר עבור דגימות האף (קונכיות האמצע ומקדימה) מאשר ספוגיות צמודות”, אמר.

עם הביקוש למשטחי איסוף דגימות של קוביד-19, קו שרשרת האספקה ​​של NextSWAB™ הוא אמין ויציב הודות למבנה היצוק מפלסטיק וייצור שהתבסס בארצות הברית.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן