חדשות

Mainz Biomed ומעבדות דנטה מכריזים על שותפות למסחור של ColoAlert

Dante Labs היא מובילה עולמית בתחום הגנומיקה והרפואה המדויקת. Mainz מתמקדת באופן בלעדי בפיתוח כלי אבחון מהדור הבא לגילוי מוקדם של סרטן

Mainz Biomed NV (נאסד”ק: MYNZ), חברת אבחון גנטיקה מולקולרית המתמחה בגילוי מוקדם של סרטן ו-Dante Labs, מובילה עולמית בגנומיקה וברפואה מדויקת, הודיעו היום על הסכם שותפות לטובת המסחור של ColoAlert באיטליה ובאיחוד האמירויות הערביות. ColoAlert הוא מוצר הדגל של Mainz, בדיקת זיהוי ביתית יעילה וקלה לשימוש לצורך זיהוי סרטן המעי הגס (CRC).

Dante Labs היא מובילה עולמית בריצוף גנום עם זיכיון לפיתוח מוצר, כמו גם זיכיון מסחרי, המתמקדים באספקת פתרונות בריאות מונעים ומותאמים, באמצעות מינוף מסדי הנתונים החזקים ופלטפורמת התוכנה הקניינית שלה, כדי להציע כלי אבחון מהדור הבא ישירות לצרכנים ולאנשי מקצוע בתחום הבריאות. Dante Labs מציעה, כחלק מהמודל העסקי שלה, ניהול מעבדות רצף גנומי מתקדמות ביותר באזורים בינלאומיים מרובים, והפעלת פלטפורמת סחר אלקטרוני חזקה.

“כחברה צעירה שמטרתה להביא לשוק כלי אבחון חשובים שיסייעו בטיפול ובמניעת אינדיקציות סרטן, מדובר בתענוג מוחלט לשתף פעולה עם מובילה בתעשייה כמו Dante Labs”, אמר גידו באכלר, מנכ”ל Mainz Biomed. “התוכנית המסחרית המובחנת שלנו, שמתמקדת בשיתוף פעולה עם מעבדות צד שלישי לעיבוד ערכות בדיקה לעומת המתודולוגיה המסורתית של הפעלת מתקן בודד, דורשת בריתות עם חברות דומות כמו Dante Labs, שחולקות את התשוקה שלנו לפיתוח עם חשיבה קדימה של מבחני אבחון ואסטרטגיות שוק”.

השותפות תשיק לראשונה את ColoAlert באיטליה ובאיחוד האמירויות באמצעות הערוצים המסחריים המבוססים השונים של Dante. הדגימות יעובדו בתחילה במתקן הביתי של Mainzולאחר מכן Dante תרכוש את ערכות הבדיקה CE-IVD המבוססות על תגובת שרשרת של פולימראז (PCR) של Mainz ותעביר את כל עיבוד הבדיקות למעבדות הרצף הגנומיות האוטומטיות בבעלות מלאה של Dante באיטליה (אירופה) ודובאי (איחוד האמירויות הערביות) כדי להציע שירות ותמיכה מקומיים.

“אנו נרגשים מההזדמנות ליישר קו עם Mainz ולייצג את ColoAlert בשווקים ראשוניים אלה”, אמר אנדריאה ריפוסטי, מנכ”ל Dante Labs. “המוצר והחברה משקפים את המשימה שלנו לפתח ולשווק פתרונות בריאות מונעים מהשורה הראשונה ולהשתמש בערוצים חדשים כדי להפוך בדיקות חדשניות לזמינות ליותר מטופלים ברחבי העולם. עם השקת פלטפורמות המסחר האלקטרוני המשופרות שלנו לאבחון מתקדם, ColoAlert הוא מוצר מדהים לספק רפואה מותאמת יותר באופן אישי”.

ColoAlert משווקת כיום ברחבי אירופה, והשותפות עם Dante Labs מסמנת את ההשקה הראשונית של הבדיקה במזרח התיכון. Mainz  תמשיך לפתח שותפויות מסחריות ומו”פ עם חברות המובילות את תחום הבדיקות הבריאותיות עם דגש מיוחד על אבחון צואה.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן