חדשות

Madison Realty Capital הקימה הלוואה עבור הפרויקט St. Regis Residences

Madison Realty Capital הקימה הלוואה של 345 מיליון דולר עבור הפרויקט St. Regis Residences על קו המים בבוסטון

Madison Realty Capital, חברת הון פרטי הפועלת באופן ורטיקאלי בשוק הנדל”ן ומתמקדת באסטרטגיות השקעה בחוב והון, הכריזה כי הקימה הלוואה בגובה 345 מיליון דולר לטובת Cronin Development לצורך השלמת הפיתוח של מתחם בגובה 22 קומות, המכיל 114 יחידות מגורים ושטחי קמעונאות. בשדרות סיפורט 150, בבוסטון, מסצ’וסטס.

הנכס יכיל שילוב של דירות פנטהאוז עם חדר שינה אחד ועד שישה חדרי שינה עם נוף לקו המים, שרובן יכללו גם שטח חיצוני, וכן כ-10,211 מטר רבוע של שטחי קמעונאות. המלון יכלול מגוון שלם של שירותים, לרבות מרכז כושר ובריאות עם ספא וג’קוזי, מסעדה בסגנון ביסטרו עם שולחנות על קו המים, טרקלין מפואר ובריכה המשקיפה עלל הנמל, חדר ישיבות, מרכז עסקים, מטבח קייטרינג, כספות לבקבוקי יין, ושתי סוויטות אירוח. כל השירותים ינוהלו על ידי הצוות של St. Regis Residences.

ג’וש זיגן, מנהל ומייסד שותף של Madison Realty Capital, אמר כי, “מחוז סיפורט בבוסטון מתרחב במהירות, אך חסמי כניסה גבוהים ותהליכי אישור זכאות ארוכים הגבילו את ההיצע של מתחמי דירות יוקרה. אנו שמחים להרחיב את הנוכחות שלנו בבוסטון כדי לספק פתרון מימון אטרקטיבי ומורכב במהלך הבנייה של נכס שנמכר באופן משמעותי מראש של Cronin Development, יזמית עם למעלה מעשרים שנות ניסיון בפיתוח וניהול פרויקטי נדל”ן באזור בוסטון. עסקה זו משקפת את יכולתה של Madison Realty Capital לספק מימון ייחודי וודאות ביצוע עבור פרויקטים למגורים, בכל שלב של פיתוח”.

ג’ון קרונין, מייסד Cronin Development, אמר “אנו נרגשים להתנהל מול Madison Realty Capitalכמקור מימון יחיד להשלמת מוצר מגורים יוקרתי זה, שיהיה פיתוח מתחמי המגורים האחרון על קו המים בסיפורט. Madison Realty Capital הצליחה למנף את הידע שלה בשוק מתחמי המגורים בבוסטון כדי לספק לנו במהירות וביעילות פתרון מימון מותאם במהלך תהליך הבנייה שיאפשר לנו להשלים את הפרויקט בטווח הקרוב”.

ל-Madison Realty Capital ניסיון משמעותי בהשקעות בבוסטון. העסקאות הבולטות כוללות הלוואה של 165 מיליון דולר ל-Scape North America לפיתוח פרויקט רב-משפחתי בן 451 יחידות דיור בשכונת פנווי בבוסטון, והלוואת בנייה בסך 314 מיליון דולר ל-Raffles Boston Back Bay Hotel & Residences.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן