חדשות

LUSIX חושפת את ™Sun Grown Diamonds

הופכת ליצרנית יהלומי גידול במעבדה הראשונה בעולם שמשתמשת ב-100% אנרגיה סולארית

LUSIX, יצרנית מובילה של יהלומי גידול במעבדה (LGD), הציגה היום את Sun Grown Diamonds™, וחשפה שכל פעילות גידול היהלומים שלה מופעלת כעת באמצעות 100% אנרגיה סולארית. LUSIX היא היצרנית הראשונה בעולם של יהלומי גידול במעבדה שמשתמשת ב-100% אנרגיה סולארית.

LUSIX הודיעה כי החברה כולה, לרבות כל פעילות גידול היהלומים שלה, מופעלת במלואה על באמצעות חוות סולארית ייעודית של 30 מגה-וואט הממוקמת בדרום ישראל, מה שמבטיח שכל צריכת האנרגיה של LUSIX מבוססת כולה על אנרגיה סולארית. ציון דרך משמעותי זה בייצור יהלומי מעבדה תומך במשימתה של החברה לייצר באופן בר-קיימא יהלומי גידול מעבדה באיכות הגבוהה ביותר. LUSIX תספק את יהלומי המעבדה שלה המיוצרים באמצעות אנרגיה סולארית תחת השם המסחרי: Sun Grown Diamonds™.

“LUSIX מחויבת לחלוטין לדחוף את גבולות הטכנולוגיה וגם של הקיימות”, אמר בני לנדא, יו”ר ומייסד LUSIX. “תהליך גידול היהלומים עתיר אנרגיה. על ידי שימוש ב-100% אנרגיה סולארית, LUSIX תורמת באופן משמעותי להפחתת הפליטות בתעשיית היהלומים, ועוזרת להגן על כדור הארץ שלנו עבור הדורות הבאים. בהיותנו החברה הראשונה שמניעה את כל פעילות גידול היהלומים שלה באנרגיה סולארית, אנו מציבים תקני קיימות חדשים – ומוציאים הצהרה חזקה מאוד: ניתן לייצר יהלומים שגודלו במעבדה, אפילו באיכות הגבוהה ביותר, באופן בר קיימא, ולעמוד ברף ההולך ועולה של תשוקת הצרכנים למוצרי יוקרה שמרגש לרכוש והם מיוצרים באופן בר קיימא”.

“LUSIX מחויבת לרמה הגבוהה ביותר של שיטות ברות קיימא והיא מאושרת על ידי SCS Global Services, רשות אימות עצמאית”, אמר מנכ”ל LUSIX, ד”ר סילביו ריינהורן. “עם ™Sun Grown Diamonds אנו מציעים ללקוחותינו לא רק אמון בשיטות הייצור ברות קיימא בהן אנו משתמשים ליצירת המוצרים שלנו, אלא גם שקיפות רבה יותר באשר למקורם. רתימת כוחה של השמש כדי לגדל את אחת המתנות היקרות ביותר של הטבע, יהלומים, היא ציון דרך יוצא דופן עבור LUSIX”.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן