חדשותסטארטאפ ניישן

Logz.io הכריזה על שותפות אסטרטגית עם מיקרוסופט

יכולות הניטור של Logz.io משובצות כעת ישירות בקונסולה של Azure מבית מיקרוסופט

Logz.io, פלטפורמת נראות מובילה בקוד פתוח עבור צוותי DevOps מודרניים, הכריזה על שותפות אסטרטגית חדשה עם Azure של מיקרוסופט כדי לפשט את הנראות והמעקב אחר תזרימי עבודה עבור מפתחי ענן. משתמשי Azure יכולים כעת לפרוס את פלטפורמת Logz.io ישירות מהקונסולה של Azure בלחיצה על כפתור. השילוב החלק בין Azure ו-Logz.io מספק נראות ויכולת ניטור עבור ארגונים תאגידיים המפתחים אפליקציות על Azure, ולספק את המידע המסוים הנדרש לפישוט פיתוח הקוד והשגת גמישות עסקית.

הגישה הייחודית של Logz.io לניטור ונראות משלבת את כלי הקוד הפתוח הטובים ביותר – ELK, Prometheus ו- Jaeger – אל פלטפורמה ניתנת להתאמת גודל עם תכונות נוספות ברמה ארגונית כמו התראות, דו”חות, בידול נתונים משופר, ואבטחה. המסגרת של Azure ושילוב המוצר עם Logz.io מאפשרים למהנדסים לבנות ולתחזק אפליקציות ב-Azure כדי להשתמש ביכולות הקוד הפתוח הללו בקלות רבה אף יותר, ועם פחות חיכוך.

“מהנדסי ה-DevOps של ימינו זקוקים לגישה ישירה לנתוני הביצועים הספציפיים המאפשרים להם לבנות ולתקן אפליקציות במהירות ובזריזות רבות יותר”, אמר תומר לוי, מנכ”ל Logz.io. “באמצעות השותפות האסטרטגית הזו, מפתחי Microsoft Azure יכולים כעת ליהנות מנראות מתקדמת בלחיצת כפתור, וכך הם יכולים לעבוד מהר יותר ובדיוק רב יותר”.

“השותפות שלנו עם Logz.io תאיץ את החדשנות בקהילת המהנדסים, ותאפשר לצוותים לפעיל בצורה חלקה כלי נראות של Logz.io, ולבנות ולפקח במהירות על המוצרים שלהם, ותוך כדי כך לספק ללקוחות ניהול פורטל מרכזי לצורכי חיוב ותמיכה בפריסת ה-Azure שלהם, “אמרה ג’וליה ליוסון, סגנית נשיא תאגידית, חטיבת המפתחים של מיקרוסופט.

Logz.io, בכך שהיא מאפשרת למהנדסים ולמקצועני IT לאסוף, לנתח ולהציג את נתוני הנראות שלהם באופן מהיר ומרכזי, מספקת יכולת נראות קריטית הנדרשת לקיצור זמן התגובה ולשימוש ממוטב במשאבים הנדסיים – עיבוד נפחים עצומים של נתונים כדי לחלץ מהם תובנות ביצועיות בעלות משמעות. מידע זה חשוב כדי לאפשר לארגונים לתת במהירות תשובה לשאילתות טכניות ועסקיות, וכדי לנטר בקלות רבה יותר אחר סביבות הענן המבוזרות, מורכבות, מבוססות המכלים של ימינו.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן