חדשות

Ligandal משתפת פעולה עם Nanotronics

Ligandal משתפת פעולה עם Nanotronics לחיזוק המיטוב והאיכות במערכות אספקת רפואה גנומית בהתאמה אישית

שותפות אסטרטגית להאצת הדור הבא של רפואה מותאמת אישית וייצור ביולוגי.

Ligandal Inc, מובילה ברפואה גנומית בהתאמה אישית, ביו-חומרים ובינה מלאכותית ו-Nanotronics, מפתחת מערכות בדיקה חכמות מתקדמות וחומרה לייצור בר-התאמה, הודיעה על שותפות למסחור, פיתוח ואספקת טכנולוגיות מהדור הבא לריפוי גנטי, חומרים פפטידים, ננו-חומרים ואפיון טכנולוגיות ביולוגיות.

Ligandal Logo

יחד, שתי החברות יישמו בעתיד מעבדות ייצור מודולריות וחומרי בדיקה כחלק מפיתוח הקשור לננו-רפואה וננו-חומרים. המטה החדש של Ligandal יהיה ב-The Brooklyn Navy Yard כדי להבטיח אקו סיסטם מגובש, שיתוף פעולה יעיל ויצירת מועמדים למוצרים חדשים ותשתית מעבדה.

“השותפות Nanotronics-Ligandal מגבשת עוד יותר את ניו יורק כמרכז מדעי חיים וייצור מתקדם, ומחזקת את האקו סיסטם של החברות הגדולות שיש לנו ברחבי העיר, במיוחד בברוקלין”, אמרה לינדזי גרין, נשיאת ומנכ”לית Brooklyn Navy Yard. “לא רק שאיחוד החברות הזה ימשיך ליצור מוצרים חדשים בחזית הטיפולים לשיפור החיים, אלא גם יאפשר ל-Nanotronics להמשיך לבנות ולהשקיע במאגרי כישרונות מקומיים בניו יורק שתומכים בצמיחה ובחידושים שלהם. שילוב זה של הישגים מגלם עקרונות רבים של פיתוח כלכלי שוויוני וכוללני, ולכן הוא ניצחון ענק לעיר ניו יורק ול-Brooklyn Navy Yard”.

החברות יעבדו יחד כדי ליצור ננו-חומרים מהדור הבא ויכולות מקצה לקצה לתכנון, אפיון, סינתזה ותמיכה ביוזמות טיפוליות מרובות, כולל ביישומים הקשורים למחלות נדירות, המטולוגיה, מחלות זיהומיות והגנה ביולוגית. Ligandal הוכיחה יכולת מסירה יעילה למח עצם, תאי חיסון ואוכלוסיות תאי דם נדירות, כמו גם עיכוב של מעל 99% של הנגיף הגורם לקוביד-19 באמצעות טכנולוגיות מסירה חדשניות מבוססות פפטידים וננו-חלקיקים.

“מטרת השותפות הזו היא לגדול במהירות, לייצר את הדור הבא של טכנולוגיות מסירה מוגדרות לתאים ורקמות ופפטידים סינתטיים עם התשואות הגבוהות ביותר האפשריות, תוך האצת הפיתוח של תרופות בדיוק הנחוץ”, אמר אנדרה ווטסון, מנכ”ל ויו”ר Ligandal. “זה יאפשר מתן טיפולים גנטיים בדיוק במקום אליו הם צריכים להגיע, וללא הבעיות בהן נתקלים עם מערכות מסירה ויראליות. אנו חושבים שהשותפות האסטרטגית הזו מביאה הבטחה לחזית הבאה של רפואה, ביו-תרפיה וייצור”.

כדי להאיץ את התוכניות הטיפוליות של Ligandal ולהדגים את הבטיחות והיעילות עבור יישומים קליניים, החברה שוקדת על נתיב פיתוח עבור מחלות גנטיות המטולוגיות נדירות, יישומי אימונו-אונקולוגיה ויישומי הגנה ביולוגית, כולל עריכת ניסויים נוספים עם וירוס SARS-CoV-2 חי יחד עם המכון הלאומי לאלרגיה ומחלות זיהומיות (NIAID) והמכונים הלאומיים לבריאות (NIH).

“ההזדמנות והסינרגיות שיושגו ינועו ממניעה וטיפול במחלות גנטיות ותיקון הפרעות מטבוליות רחבות וניוון ועד להגברה וקידום של תגובה חיסונית חזקה יותר לבעיות כדוגמת קוביד-19, מחלות זיהומיות מתפתחות אחרות וסוגי סרטן”, אמר ד”ר דניאל ב. פאגביאי, מנהל רפואה ראשי וסמנכ”ל Ligandal ולשעבר ממונה במנהל ההגנה הביולוגית ובריאות הציבור בממשל אובמה. “פלטפורמה ושותפות זו גם עוזרות לגשר על פערים בין אי השוויון הבריאותי ארוך השנים והפערים העומדים בפני הרפואה מהדור הנוכחי”.

Ligandal הוכיחה יכולות מהירות וחיזוי ליצור פפטידים כדי לחקות אינטראקציות ביולוגיות, המונעות על ידי גישה מבוססת בינה מלאכותית להדמיה, עיצוב וסינתזה של טכנולוגיות תא מוגדרות עם התמקדות בריפוי גנטי, עריכה ומעבר לכך.

“אנו גאים מאוד לעבוד עם אנדרה והצוות שלו כדי לקדם את רפואה גנומית בהתאמה אישית ונפרוס את המהנדסים שלנו במהירות האפשרית כדי לייעל את הייצור של טכנולוגיות האספקה ​​שלהם בכל שלב של הדרך באמצעות פלטפורמת ה-AIPC™ הקניינית שלנו”, אמר ד”ר מתיו פוטמן, מנכ”ל ומייסד שותף של Nanotronics.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן