חדשות

Leonardo DRS מכריזה על הסרה מרצון של מניית החברה מהבורסה של תל אביב

.Leonardo DRS, Inc (סימול בורסת ניו יורק: DRS) (“Leonardo DRS” או “החברה”) הודיעה כי היא נוקטת צעדים לקראת הסרה וולונטרית של מניותיה הרגילות מהבורסה של תל אביב (ה-TASE).

בכפוף לחוק הישראלי, הסרת המנייה של Leonardo DRS צפויה להיכנס לתוקף שלושה חודשים ממועד ההגשה של בקשת ההסרה על ידי החברה לבורסה לניירות ערך בתל אביב, הבקשה הוגשה ב-27 בספטמבר, 2023. במהלך תקופת הביניים, המנייה של Leonardo DRS תמשיך להיסחר בבורסה לניירות ערך של תל אביב.

הסרת המנייה בישראל לא תשפיע על הסחירות המתמשכת של Leonardo DRS בבורסת ניו יורק תחת הסמל “DRS” וכל המניות הרגילות של החברה שנסחרות כעת בבורסת תל אביב עשויות לעבור לבורסת ניו יורק. החברה תמשיך להגיש דוחות ציבוריים ולחשוף מידע בכפוף לכללי הוועדה לניירות ערך ולבורסות של ארה”ב ולכללים של בורסת ניו יורק.

“בשלב זה, אנחנו סבורים שטובת החברה ובעלי המניות שלה מחייבת אותנו למקד את פעילות השוק שלנו בבורסה יחידה”, אומר ביל לין, יו”ר ומנכ”ל Leonardo DRS. “אנחנו מודים לכל המשקיעים שסחרו במניות הרגילות שלנו בבורסה לניירות ערך בתל אביב ומעריכים את תמיכתם המתמשכת”.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן