חדשות

LeddarTech מכריזה על הפתיחה החגיגית של מרכז לפיתוח היתוך ותפיסה של חיישנים בת״א ב-9 ביוני 2022

®LeddarTech, מובילה עולמית באספקת טכנולוגיית חישת ADAS ו-AD גמישה, חזקה ומדויקת ביותר, שמחה להכריז על הפתיחה החגיגית הרשמית של המרכז לפיתוח היתוך ותפיסה של חיישנים של LeddarTech בתל אביב, ישראל, 9 ביוני בשעה 15:00 (שעון ישראל).

את האירוע ינחו צ’רלס בולנגר, מנכ”ל LeddarTech, ורוני כהן, סגן נשיא ומנכ”ל להיתוך ותפיסה של חיישני ADAS ו-AD. בנוסף לקבלת פני האורחים והמכובדים למרכז, אירוע זה הוא גם חגיגה של המהנדסים המיומנים והמקצועיים שלנו ותרומתם לפיתוח הטכנולוגיה שלנו.

האירוע יופעל בסגנון נינוח מעורב עם אוכל, שתייה ומתנות. כמו כן תתקיים מצגת של דובר אורח מפי ד”ר עמי אפלבאום, יו”ר רשות החדשנות ומדען ראשי במשרד הכלכלה והתעשייה בישראל, שידון ב-“ניידות חכמה – הפוטנציאל, ההזדמנויות והסיכונים של ישראל”. בנוסף, לאורחים תהיה הזדמנות לפגוש את הצוות, ליצור קשרים ולצפות בהדגמות של פלטפורמת ™LeddarVision להיתוך ותפיסה של חיישנים. פלטפורמה זו מאפשרת רמה 2-5 ADAS ו-AD ברכבי כביש ושטח. LeddarVision משלב טכנולוגיות בינה מלאכותית וראייה ממוחשבת יחד עם רשתות עצביות עמוקות ויעילות חישובית כדי לשפר את הביצועים של חיישני ADAS/AD ושל החומרה החיונית לתכנון נתיב הנהיגה תוך אספקת היכולת לנהיגה אוטונומית בטוחה יותר עם זיהוי טוב יותר.

“אני גאה מאוד לארח את האירוע הזה בישראל”, אמר צ’רלס בולנגר, מנכ”ל LeddarTech. “הצוות שלנו בישראל, הנתמך על ידי מתקני המו”פ שלנו בקוויבק ובאונטריו, עשה עבודה יוצאת דופן בפיתוח טכנולוגיית היתוך ותפיסת נתונים גולמית פורצת דרך”. בולנגר המשיך: “מרכז פיתוח החיישנים והתפיסה בתל אביב מסמן הישג אמיתי עבור LeddarTech כאשר אנו ממשיכים להתרחב ולעסוק עם כמה מהכישרונות הטובים בעולם”, סיכם בולנגר.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן