חדשות

Kyocera Document Solutions Inc בוחרת ב-Anaqua לניהול קניין רוחני משולב

ספקית פתרונות המסמכים הגלובלית תשתמש בפלטפורמת AQX של Anaqua כדי שתסייע בניהול וייעול של תיק הפטנטים הנרחב שלה

Anaqua, הספקית המובילה של חדשנות וטכנולוגיה לניהול קניין רוחני, הודיעה כי ספקית פתרונות המסמכים העולמית Kyocera Document Solutions Inc בחרה בפלטפורמת AQX של Anaqua לניהול משולב של תיק הפטנטים הנרחב של החברה.

Kyocera Document Solutions Inc. שבסיסה באוסקה, יפן, מספקת ללקוחות ברחבי העולם מגוון מוצרים, יישומים עסקיים ושירותי ייעוץ כדי לייעל ולנהל את זרימת העבודה של המסמכים שלהם, ובכך לשפר מאוד את היעילות התפעולית.

Kyocera Document Solutions Inc בחרה בפלטפורמת AQX Corporate של Anaqua כמערכת ניהול הפטנטים העיקרית שלה עם תשלומי קצבת פטנטים מ-Anaqua Services המשולבים כדי לאחד את ניהול הפטנטים וניהול התשלומים באופן מלא. באמצעות פונקציונליות משולבת זו של פלטפורמת AQX Corporate, וזמינותם של לוחות מחוונים מפורטים ומעודכנים להדמיה של נתונים, Kyocera Document Solutions Inc תוכח לנהל, לתחזק, ולמטב את ערך הפורטפוליו שלו עוד יותר טוב.

“חיפשנו גישה משולבת שתאפשר לנו לנהל את פורטפוליו הפטנטים שלנו באופן יעיל והוליסטי יותר”, אמר מנכ”ל חטיבת הקניין המשפטי והרוחני, סיטארו יושידה מ-Kyocera Document Solutions Inc. “פלטפורמת ניהול הקניין הרוחני המקיפה של AQX מאפשרת ניהול קניין רוחני גלובלי עבורנו. במהלך היישום, Anaqua ו-Kyocera Document Solutions Inc עבדו בשיתוף פעולה הדוק כדי לבנות תזרים עבודה חדש. Anaqua הייתה שובה לצרכים שלנו, וזה אפשר לנו להשיג את ההתאמה הטובה ביותר לפעילות שלנו”.

“אנו שמחים על בחירתנו בידי Kyocera Document Solutions Inc כדי לעזור להם לנהל את הקניין הרוחני שלהם, כאשר החברה ממשיכה במטרה לעזור לארגונים אחרים ברחבי העולם להפעיל ידע מניע שינוי”, אמר בוב רומיאו, מנכ”ל Anaqua. “ההסכם משקף את החוזק שלנו במגזר הפתרונות העסקיים, ובנוסף גם את התפקיד ההולך וגדל שלנו בשוק היפני, שבו יותר ויותר חברות מפקידות בידי Anaqua את ניהול הקניין הרוחני שלהן”.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן