חדשותקרנות

Jasper גייסה 34 מיליון דולר בסיבוב גיוס A ומגייסת עובדים בישראל


Jasper Card
, המתמחה בשירותים פיננסים מתקדמים ומאתגרת את הדרך בה מוסדות פיננסים מסורתיים מרוויחים כסף, הכריזה כי גייסה 34 מיליון דולר בסיבוב A, בהובלת הקרן  Benslie International, יחד עם 500 StartUps, Gauss Ventures, Off The Grid Ventures, OurCrowd ו-  SIBF. 

בנוסף גייסה החברה מ- WebBank חוב של 100 מיליון דולר אשר ישמש אותה למימון אשראי ללקוחותיה ויאיץ את ההתקדמות של החברה, אשר צומחת, בשנה האחרונה, בקצב של 20% לחודש. הגיוס ישמש את החברה להמשך הפיתוח של מודל החיתום מבוסס טכנולוגית AI,  ולפיתוח קו חדש של מוצרים. בנוסף ישמש הכסף לגיוס עובדים למשרדי החברה בארץ. 

ג’ספר מספקת היום כרטיסי אשראי, אשר הונפקו בשיתוף עם WebBank, ללמעלה  מ- 15,000 לקוחות, כאשר סך ההוצאות המצטבר של כל הכרטיסים  מגיע ליותר  מ- 90 מיליון דולר.  

במהלך השנה האחרונה התרחבה החברה והתחילה לתת שירות לכל סוגי הצרכנים באמריקה, ולאו דווקא ללקוחות נעדרי היסטוריית אשראי. ג׳ספר מחזירה ללקוחותיה את רוב הכסף שהיא מרוויחה מהם באמצעות תכנית קאש בק מהפכנית המבוססת על מודל של ‘חבר מביא חבר’. עבור כל חבר שלקוח מביא מקבלים – הלקוח והחבר – קאש בק בגובה 1% לשנה שלמה וניתן להגיע עד תקרה של 6%. 

“הגיע הזמן להציג ללקוחות דרך חדשנית לניהול הממון שלהם ולהגדלתו” אומר אלנור רוזנרוט, מייסד ומנכ”ל ג’ספר. “לבנקים רבים יש אתרי פלאש ואפליקציות מובייל אולם המהפכה הדיגיטלית המהותית באה לידי ביטוי במה שאנחנו עושים. דמיינו שכל המוצרים הפיננסים שלכם, כולל כרטיסי אשראי, חשבונות בנק והלוואות ישתלבו במסגרת שירות אחד שעובד על מנת לייצר לכם רווח. לזה בדיוק חותרת ג’ספר.”

המודל של ג’ספר נשען על פלטפורמת חיתום מבוססת אלגוריתמים שמסתמכת על שורה של נתונים, כגון: הכנסה, תעסוקה ומקורות אחרים ליצירת ציון אשראי המשקף את התנהגות האשראי העתידית של הלקוח יותר מאשר את היסטוריית האשראי שלו.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן