חדשותסטארטאפ ניישן

Intelsat תספק קישוריות 3G ו- 4G במדינה השמינית בגודלה באפריקה

ההסכם עם אורנג’ מאלי מרחיב את הקישוריות המאובטחת באזורים שקשה להגיע אליהם

אינטלסאט (Intelsat), מפעילת רשת הלוויין והיבשה המשולבת הגדולה ביותר בעולם והספקית המובילה של קישוריות טיסה (IFC), נבחרה על ידי Orange Mali SA להביא קישוריות 3G ו-4Gלאזורים שקשה להגיע אליהם במאלי, המדינה השמינית בגודלה באפריקה.

ההסכם מהווה את ההסכם הראשון במערב אפריקה הפרנקופונית – פריסה מוצלחת של רשתות דור 4 בלוויין, שנחשב לפתרון האופטימלי בהתחשב בגודל המדינה והלוגיסטיקה הכרוכה בכך.

אורנג’ מאלי היא מפעילת הרשת הסלולרית המובילה במאלי וזכתה בשני פרסים יוקרתיים על ידי OOKLA (מבחן מהירות פס רחב גלובלי) כ”רשת הסלולרית המהירה ביותר במערב אפריקה” ו”ספק שירותי האינטרנט המהיר ביותר של מאלי”.

“Intelsat נמצאת במשימה לספק קישוריות איכותית ומהימנה לאנשים ברחבי העולם, ללא קשר למקום מגוריהם”, אמר בריאן ג’קינס, מנכ”ל Intelsat וסגן נשיא לרשתות. “אבל עבור אנשים במקומות מרוחקים וכפריים, קישוריות אמינה ומאובטחת מקבלת רמה מוגברת של חשיבות. צוות Intelsat משתף פעולה עם אורנג’ מאלי כדי לסייע בפתרון בעיית קישוריות חמורה במדינה שבה איכות התשתית היבשתית פחות אמינה”.

“מנקודת מבט של היתכנות וכלכלה, תקשורת לוויינית אידיאלית לפריסת כיסוי 3G ו-4G במדינה כמו שלנו”, אמר מוסא ירו, המנהל הטכני של אורנג’ מאלי. “המוניטין של Intelsat כמובילת שוק חדשנית המספקת כיסוי חלק בכמה מהפינות המרוחקות ביותר בעולם, יחד עם יחסי העבודה הנוכחיים המצוינים שלנו עם החברה, הופכים אותם לפתרון האידיאלי לצרכים שלנו”.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן