חדשות

Impulse Dynamics מכריזה על שתלים בינלאומיים ראשונים

Impulse Dynamics מכריזה על השתלים הבינלאומיים הראשונים של מערכת המיני החכמה של Optimizer באיטליה

Impulse Dynamics, חברת מכשור רפואי בשלב מסחרי המתמקדת במתן טיפול CCM לאנשים עם אי ספיקת לב (HF), הודיעה היום כי השתלים הראשונים באירופה עבור מכשיר Optimizer® Smart Mini שהושק לאחרונה הושלמו באיטליה. החברה הכריזה על השקת הטכנולוגיה החדשה ב-29 באפריל 2022, ועל השתלים הראשונים בארה”ב ב-10 במאי 2022.

ד”ר סטפנו גואראצ’יני, ראש המחלקה לקרדיולוגיה בבית החולים סינרג’ו קאסה די קורה פייראנג’לי בפסקארה, איטליה, תיאר את ניסיונו בטיפול ב-CCM ואת השקפתו על מערכת ה-Optimizer Smart Mini  לאחר השתל הראשון. “החל משנת 2019, הייתה לנו הזדמנות להשתיל מכשירי אופטימיזציה במספר מטופלים עם אי ספיקת לב. אנו מאמינים בטכנולוגיה ורואים בטיפול CCM את האפשרות היחידה עבור חולים רבים הסובלים מאי ספיקת לב. אנו נרגשים כעת להיות קשורים למוסד האירופי הראשון שהשתיל את מכשיר Optimizer Smart Mini  החדש ומצפים לחוויות ניהול המטופלים הפשוטות אך המתקדמות יותר במהלך השתלים והמעקב בהמשך”.

ד”ר ג’ובאני ביסיניאני, מבית החולים קסטרוביאלארי, שהשלים את השתל הראשון שלו כמעט בו זמנית במחוז קוזנצה שבדרום איטליה, אמר כי “טיפול ב-CCM הוא נשק רב עוצמה נגד אי ספיקת לב. הטכנולוגיה החדשנית של ה- Optimizer Smart Mini החדשה יחד עם הצורה הפיזיולוגית הקטנה יותר שלה אפשרו לנו להשיג השתלה יעילה וייזום של טיפול CCM תוך זמן קצר.

במרץ 2022 הודיעה החברה כי מערכת ניהול האיכות שלה קיבלה הסמכה במסגרת תקנת המכשור הרפואי החדשה של האיחוד האירופי. אנו מאמינים כי השקת מערכת Optimizer Smart Mini היא דוגמה לחשיבותה של תשתית גלובלית לתמיכה בחדשנות וגישה טכנולוגית מתמשכת. הרכיבים החדשים של מערכת Optimizer Smart Mini חשובים באותה מידה בשווקים בינלאומיים, כולל סוללה נטענת עם אורך חיים של 20 שנה וטכנולוגיה פנימית חדשה עם תכנות משופר ופוטנציאל לניטור מרחוק בתכנון קטן יותר כדי להקל על הליך השתלה עבור מטופלים ורופאים.

“הקצב של הפריסה הבינלאומית הזו משקף את המחויבות שלנו לספק חדשנות שרלוונטית לחולים ברחבי העולם”, אמר ד”ר מטאוש זלבסקי, MD, סגן נשיא בינלאומי של Impulse Dynamics, “מרגש לראות באיזו מהירות נוכל להגדיל את הגישה לטכנולוגיה חדשה וטובה יותר המציעה תקווה ליותר חולים החיים עם אי ספיקת לב”.

Optimizer Smart Mini מספקת טיפול CCM, המורכב מפולסים חשמליים המופעלים על הלב בין פעימות הלב ומשמשת לשיפור הביצועים של התכווצות שרירי הלב, נתון שגורם ללב לעבוד בצורה יעילה יותר מבלי להגדיל את קצב הלב או את צריכת החמצן של שריר הלב. טיפול CCM מיושם כיום באירופה כדי להפחית אשפוזים ולשפר את הסבילות לפעילות גופנית, איכות החיים והמצב התפקודי עבור אוכלוסייה גדולה של חולים עם אי ספיקת לב סיסטולית שנותרו סימפטומטיים למרות טיפול רפואי מכוון הנחיות.

צילום: יח”צ באדיבות GLOBE NEWSWIRE

עד כה, טיפול CCM כבר שימש לטיפול ביותר מ-7,000 מטופלים ברחבי העולם והוא זמין ב-44 מדינות ברחבי העולם. הטיפול נחקר בכמעט 2,000 מטופלים והופיע ביותר מ-100 מאמרים בכתבי עת שעברו ביקורת עמיתים. כמו כן, נערכים מחקרים מתמשכים לבחינת הבטיחות והיעילות של CCM לחולים הסובלים מאי ספיקת לב עם שבר פליטה בחדר שמאל בין 40% ל-60%.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן