חדשות

Hillstone Networks מציבה סטנדרט חדש עבור פתרונות אבטחה חכמים, אמינים ואוטומטיים עם StoneOS 5.5R9

Hillstone Networks, ספקית מובילה של פתרונות הגנת תשתית, הציגה היום את הגרסה האחרונה של פתרון הדגל שלה StoneOS.

“ארגונים כיום דורשים פתרון אבטחה מקיף, אינטליגנטי, שמציע ביצועים גבוהים ואוטומטיים שעובד. StoneOS מספקת”, אמר טים ליו, CTO ומייסד שותף של Hillstone Networks. “זהו שדרוג משמעותי המציע יכולות שאין שניות להן כדי לעזור להגן על ארגונים, הנכסים הקריטיים וכוח העבודה שלהם מפני אינספור איומי האבטחה העומדים בפניהם מדי יום”.

6 עדכוני המפתח ב-StoneOS 5.5R9 כוללים:

  • מינוף טכנולוגיית לימוד מכונה כדי לשפר זיהוי ומניעה חכמים – StoneOS ממנפת את מערכי הנתונים העדכניים ביותר המבוססים על לימוד מכונה כדי לסייע בחיזוק זיהוי אלגוריתמים ליצירת מתחמים (DGA). התמיכה המורחבת באמצעות ארגז חול מבוסס ענן מאפשרת זיהוי משופר של איומים לא ידועים ושיתוף מידע מודיעיני משופר.
  • יכולת VPN מורחבת מספקת גישה מאובטחת ונוחה לכוח העבודה המרוחק – תכונות ה-VPN המורחבות החדשות שנוספו תומכות בתרחישי משתמש מורחבים, והן מלוות באשף תצורה ושדרוג ביצועים כדי לעזור לעמוד בביקוש הגובר של פתרונות VPN עתירי תכונות בעלות בעלות כוללת נמוכה יותר.
  • שיפורים נוספים משחררים את הכוח של האצת חומרה לפענוח התעבורה – המהדורה החדשה של StoneOS ממטבת את ביצועי התפוקה של ה-SSL Proxy ומוסיפה תמיכה ברשימה הלבנה כדי לעזור לפטור ישויות מסוימות בתרחישים מסוימים.
  • ניהול ותפעול מדיניות אוטומטיים, ניתנים להרחבה וחכמים יותר – תכונות שמאפשרות שימוש במדיניות מיני חדשה מעניקות למערכות תיאום מרכזיות את היכולת לעמוד בדרישות האבטחה המשתנות באופן דינמי. בנוסף, המלצת כללי מדיניות מבוססי אפליקציה ובדיקות יתירות של מדיניות NAT עוזרים גפ הם לשפר את היעילות.
  • יכולות אינטגרציה מתקדמות לגופים מצד שלישי ו-SDN – בנוסף ל- RESTful APIs ו-SNMP, הגרסה החדשה של StoneOS תומכת בתצורה וניהול באמצעות Netconf. מעבר לכך, StoneOS משפרת את יכולתה למנף משאבים חיצוניים.
  • מיטוב מקיף של חוסן המערכת, משירותים ועד למודולים – מעבר להרחבת הפתרונות הזמינים במידה גבוהה לשימוש עם IPv6, הגרסה החדשה של StoneOS מביאה חוסן ברמת השירות על ידי עיצוב מחדש של ארכיטקטורת התוכנה ומיטוב ברמת המודול עבור חומות האש של הדטה סנטרים.
הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן