חדשות

Glassbox הכריזה על 44 מיליון דולר של הכנסות חוזרות שנתיות מתוכנה ועל האצת הצמיחה ברבעון הרביעי

החברה ממשיכה להגדיל את טווח העסקאות הגלובלי עם צמיחת לקוחות בשווקים הקמעונאיים, השירותים הפיננסיים, הבריאות והטלקומוניקציה

(Glassbox (TASE: GLBX, חברת תוכנה כשירות (SaaS) המספקת אנליטיקת חוויה דיגיטלית עבור אפליקציות אינטרנט ומובייל, הודיעה כי הגיעה ל-44 מיליון דולר של הכנסה חוזרת שנתית (ARR) ברבעון הרביעי של 2021. סכום זה מייצג צמיחת ARR אורגנית בשיעור של 34% במונחים של שנה לשנה, וזה הרבעון השלישי ברציפות בו מציגה החברה צמיחה מואצת מאז הנפקת החברה ביוני 2021.

“לא יכולתי להיות יותר גאה במומנטום המתמשך של Glassbox ובסיום הנהדר של השנה. הוספנו כמות מרשימה של לקוחות חדשים מהשוק הארגוני והבינוני בכל אזור גיאוגרפי מרכזי, כולל כמה מהמותגים הגדולים בעולם, והבסיס הקיים שלנו ממשיך להתרחב איתנו. הצמיחה הדו ספרתית הרבעונית של ההכנסה החוזרת השנתית שלנו מאותתת שאנו ממשיכים לבצע, ועוד מאיצים לאחר ההנפקה”, אמר ירון מורגנשטרן, מנכ”ל Glassbox.

ברבעון הרביעי החברה הכריזה על יכולות חדשות ומשמעותיות בניתוח ביצועים וניטור משתמשים אמיתיים, מה שמחזק עוד יותר את ההובלה הטכנולוגית שלה בעיני הלקוחות. בדו”חות ה-G2 של החורף של Glassbox שמרה על מעמדה כטובה ביותר בתעשייה, והיא הייתה חברת החוויה הדיגיטלית היחידה שהוכרה כמובילה בשש קטגוריות ראשיות, והגדילה את המובילות שלה בקטגוריית המובייל, עם ארבעה פרסים כולל מערכת היחסים הטובה ביותר.

עדות לצמיחה החזקה היא עלייה של 130% נטו של ההכנסה החוזרת השנתית המעודכנת ב-2021 בהשוואה לשנה הקודמת על בסיס פרופורמה, ותוספת של למעלה מ-70 לקוחות חדשים, נתונים המדגישים את מעמדה של Glassbox כאחת החברות הצומחות ביותר בשוק החוויה הדיגיטלית. “אנחנו משקיעים לצמיחה באמצעות המשך פיתוח טכנולוגי, יוזמות יציאה לשוק ורכישות נוספות ושותפויות כדי להגיע ליעדים שלנו. חשוב מכך, הלקוחות ממשיכים לממש ערך עסקי מוחשי מהפתרונות שלנו. אנו נרגשים לתרום את חלקנו למהפכה הדיגיטלית, ומחויבים לחדשנות ויצירת ערך עבור לקוחותינו”, הוסיף מורגנשטרן.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן