חדשותסטארטאפ ניישן

Eagle Eye Networks מציגה את Eagle Eye LPR

Eagle Eye Networks מציגה את Eagle Eye LPR, ומאפשרת זיהוי מדויק של לוחית רישוי בכל מצלמת אבטחה

ספקית מעקב הווידאו בענן העולמית Eagle Eye Networks הציגה את Eagle Eye LPR (זיהוי לוחית רישוי) שקל לפריסה ולניהול, ואינו מצריך רכישת מצלמות מיוחדות.

כשיפור החדש ביותר ב- Eagle Eye Cloud VMS (מערכת ניהול הווידאו), Eagle Eye LPR/ANPR מופעל באמצעות בינה מלאכותית, מנוהל בענן ואינו מצריך רכישת מצלמות מיוחדות.

Eagle Eye Networks, המובילה העולמית בתחום מעקב וידאו באמצעות ענן, השיקה את Eagle Eye LPR (זיהוי לוחיות רישוי), פתרון המשתמש בבינה מלאכותית (AI) במערכת מבוססת ענן אמיתית לדיוק גבוה בכל מיני תנאים מאתגרים. Eagle Eye LPR פועלת עם מצלמות אבטחה זמינות, מה שהופך אותה לפתרון סביר מבחינת מחיר ומעשי עבור בעלי העסקים של היום.

“אנו רואים ביקוש מוגבר ל-LPR/ANPR לאבטחה ומיטוב עסקי. Eagle Eye LPR הוא פתרון שנועד להיות קל לפריסה ולניהול, והוא אינו מצריך רכישת מצלמות מיוחדות”, אמר דין דראקו, מנכ”ל Eagle Eye Networks. “מעבר לכך שהבינה המלאכותית מובילת התעשייה שלנו מספקת דיוק גבוה, ה-KLPR בענן של Eagle Eye משתפר ללא הרף כדי לתמוך בלוחות רישוי חדשים ולהגביר את הדיוק”.

Eagle Eye LPR, עם עוצמת הבינה המלאכותית והאנליטיקה המובילים בתעשייה של Eagle Eye Networks, עובדת עם Eagle Eye Networks Vehicle Surveillance Package (VSP) כדי לאפשר ניטור חלק של כלי רכב על פני מספר מיקומים.

Eagle Eye Networks תומכת במוצרי LPR של יצרנים רבים כולל מצלמות. Eagle Eye Networks משתמשת במערכת פתוחה המעניקה ללקוחות בחירה. Eagle Eye Cloud VMSימשיך לתמוך במצלמה ובטכנולוגיות LPR אחרות.

היתרונות של Eagle Eye LPR  כוללים:

*מצלמה אגנוסטית: עובדת בצורה מאובטחת עם כמעט כל קניין רוחני או מצלמה אחרת.
*במחיר סביר: אין צורך במצלמות מיוחדות, חומרה באתר או תחזוקה באתר.
*דיוק גבוה: הבינה המלאכותית של Eagle Eye מספקת דיוק מוביל בתעשייה גם עבור לוחיות רישוי לא סטנדרטיות ובתנאי תאורה וסביבה מאתגרים.
*גמישות: API פתוח לשילובים ללא מגבלה עם שותפי טכנולוגיה אחרים.
*יכולת התאמה: ניהול והוספת מיקומים, מצלמות ותכונות בלחיצת כפתור.
*אספקה ​​רציפה: הבינה המלאכותית של תהליך ה-LPR משתפרת ללא הרף כדי לתמוך בלוחיות רישוי חדשות יותר, וכל חידושי הפיתוח של Eagle Eye מועברים באופן מיידי ללקוחות דרך הענן.
*תמיכת LPR/ANPR גיאוגרפית רחבה: צפון אמריקה, מקסיקו, האיחוד האירופי, בריטניה, הודו, סינגפור, מלזיה, אוסטרליה.

יישומי יעד עבור Eagle Eye LPR  כוללים:

*חניה חכמה עם אוטומציה מבוססת LPR.
*משרדי תאגידים – כניסה/יציאה מאובטחת וחלקה של רכבים.
*קריות רפואה וחינוך – בקרת גישה ללא מגע.
*תאגיד בעלי בתים (HOA) ובנייני מגורים מרובי משפחות – בטיחות בשכונה.
*תשתית קריטית, תעשייתית – ניטור מרחוק במספר אתרים.
*מסעדות, קמעונאות, אל המדרכה – חוויית לקוח משופרת.
*אירוח ועוד.

Eagle Eye LPR מציעה למשווקים הזדמנויות להיכנס לשווקים חדשים, לספק שירותים נוספים ולהגדיל את ההכנסות.

“עם Eagle Eye LPR, אין החלפת חומרה גדולה או התקנה, אתה יכול להשתמש במצלמות קיימות”, אמר לון באזלאיס, נשיא Grid Squared Systems, אינטגרטור מערכות אבטחה מוסמך של Eagle Eye Networks שבסיסו בניו יורק סיטי. “הם עשו את זה קל במיוחד עבורנו ועבור הלקוחות שלנו. זיהוי לוחיות הרישוי של Eagle Eye מסיר את הטרחה ומקטין את ההוצאות של מערכות LPR. כעת, Eagle Eye LPR יאפשר לנו להיכנס לוורטיקאלים חדשים, בעיקר מתקני חניה, שזו הזדמנות ענקית עבורנו בניו יורק סיטי. אנחנו גם נרגשים להביא את הטכנולוגיה המתקדמת הזו ללקוחותינו הקיימים שרוצים להוסיף LPR למערכות האבטחה הנוכחיות שלהם”.

בריאן ווסט, נשיא ParkNGo בדייטון, אוהיו, המשתמש ב-Eagle Eye LPR כדי להביא מודרניזציה להצעת האבטחה הכוללת שלהם, הוסיף “אנחנו מייעלים באופן רציני את פעולות החניה ומשפרים את החוויה ללקוחות בו זמנית. עם Eagle Eye LPR, הלקוחות שלנו יכולים להיכנס ולצאת מהמגרש מבלי שהם אפילו צריכים לפתוח חלונות. הזמנת חניה בתשלום מראש מופעלת אוטומטית והחוויה רק קצת פחות מקסומה. אנחנו מתרשמים מהדיוק הגבוה של Eagle Eye LPR – הבינה המלאכותית (AI) שלהם עושה את ההבדל – וזה כל כך פשוט לשימוש העובדים שלנו. עלות הבעלות הכוללת מצטמצמת כאשר הפתרון עובד עם מצלמת ONVIFבעלות נמוכה, והשירות המנוהל מ-Eagle Eye מבטיח לי שדרוגים ותמיכה מתמשכים”.

LPR ידוע גם בשם זיהוי אוטומטי של לוחיות רישוי (ANPR) או זיהוי לוחית רישוי אוטומטית (ALPR (Eagle Eye LPR. זמין עכשיו.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן