חדשותסטארטאפ ניישן

Dynabook משיקה מחשבים ניידים המצויידים בתכונות

בינה מלאכותית העונות על צרכי העובדים בעידן ה׳חדש׳ 

  • המחשבים החדשים, Tecra A40-K  בגודל 14” ו- Tecra A50-K בגודל 15” מציעים לעובדים ההיברידים אבטחה מתוגברת, פרודוקטיביות וביצועים.
  • תכונת הפחתת הרעשים באמצעות בינה מלאכותית (AI) ותכונות מצלמה חדשות מספקים את הסביבה האידיאלית לקיום פגישות וירטואליות.

דיינבוק (לשעבר טושיבה) מכריזה על שני דגמים חדשים בקו מחשבי ה-Tecra – ה- Tecra A40-K  בגודל 14” ו- Tecra A50-K בגודל 15”המחשבים תוכננו לענות על צרכי העובדים בעידן הדיגיטלי החדש, ועם זאת, לצמצם את הלחץ על מנהלי ה-IT. צמד המחשבים, המפגינים משקל קליל ועיצוב עכשווי, הם קלים לתפעול, אמינים ומאובטחים וכוללים מספר כלי בינה מלאכותית לתגבור היעילות ושיתוף הפעולה בין עובדים. 

מאובטחים וברי ניהול

כל אחד מהלפטופים החדשים תוכנן לעמוד בדרישות האבטחה המחמירות ביותר הנדרשות בעידן העבודה ההיברידית והגמישה. המחשבים עומדים בדרישות ה- Secured-core PC של מייקרוסופט ותודות לעובדה שה-BIOS הוא ׳מתוצרת בית׳, האבטחה אף הדוקה יותר. אמצעים נוספים, דוגמת Trusted Platform Module (TPM) 2.0, הצפנה ברמה ארגונית וכאופציה את טכנולוגיות ה- Windows Hello וזיהוי פנים. שני המחשבים מצויידים גם בתריס לפרטיות המצלמה וקורא כרטיסים חכם אופציונלי מספק עוד שכבת הגנה.

לטובת ניהול כח אדם מרוחק, מחלקות ה-IT, יכולות לנהל בבטחה את מחשבי ה-Tecra, טכנולוגיית Intel Active Management Technology (AMT) מאפשרת ניהול בקלות* גם מרחוק וה-BIOS של דיינבוק ניתן לשדרוג ולניהול מרחוק ברמות אבטחה גבוהות.

ביצועים מרשימים

ה- Tecra A40-K ו- Tecra A50-K מצויידים בתכונות לתגבור ביצועים. שני המחשבים מגיעים עם Windows 11 Pro ומעבדי דור 12 של אינטל עד Intel® Core™ i7 בעוצמת מתח גבוה של 28 וואט. בצד הזכרון והאחסון, ניתן לבחון ממבחר רחב עד ל-32GB RAM על בסיב 2x SO-DIMM DDR4 3200 בנוסף לעד 1 טרהשל אחסון SSD דור 4 עם מהירות מתוגברת. מעבר לכך, כרטיס Intel Iris X  ומערכת קירור דואלית ומתקדמת, מווסתת את רעש המאוורר ושומרת עליו נמוך במיוחד. וגם – שני הלפטופים מפגינים חיי סוללה ארוכים – עד ל- 10.4 שעות¹ וזמן טעינה מהיר שמספק עד 40% טעינה תוך חצי שעה. 

״בנויים על מסורת של 35 שנה, קו מחשבי ה-Tecra ידוע בכל העולם בשל עמידותו, הסגנון שלו וניידותו,״, אומר דמיאן ז׳אום, נשיא דיינבוק אירופה. ״המחשבים החדשים מפגינים כמה חידושים שמשקפים את החזון של דיינבוק לשוק ה-B2B ועתידו״. 

עבודה בסטייל

שני המחשבים מפגינים עיצוב פרימיום עכשווי ושניהם מגיעים בצבע כחול ״מיסטי״ ובציפוי צבע אנטי בקטריאלי שמגן על המשתמשים מחיידקים עד ל-99%2

משקלו של ה- A40-K הוא החל מ-1.45 ק״ג*, והוא מצוייד במסך מונע השתקפות בגודל ״14 מסוג HD או FHD במארז בגודל של 18.9 מ”מ בלבד. הדגם השני, A50-K מציע מסך מעט גדול יותר בגודל 15.6″ במארז בגודל של 19.9 מ״מ.

הלפטופים קלים לפתיחה ומשדרים נוחות ארגונומית. ניתן גם לפתוח את המסך ב-180 מעלות לטובת הצצה משותפת במסמכים ושניהם מגיעים עם אופציה של מסכי מגע. בנוסף, מקלדת עם תאורה אחורית, עם משטח עכבר, או SecurePad מאפשרים עבודה נוחה לכל היום. מחשב ה- A50-K אף מגיע עם מקלדת נומרית. 

בצד של הבינה המלאכותית, צמד המחשבים כולל מספר כלי AI חדשים שמסייעים לעובדים מכל מקום ובכל מקום. המיקרופונים הדואליים מוכנים לשימוש בעוזרת האישית קורטנה, ומצויידים בפונקציה להפחתת רעשים – בלא קשר למיקום הדובר, יחד עם מצלמת  HD מתוגברת זיהוי פנים (עם מנוע AI עצמאי). יחד עם רמקולים סטריאו איכותיים הכוללים עיבוד קול DTS המערכות כולם מוכנות לניהול שיחות וידאו חסרות הפרעה. 

עמידות במבחן

המחשבים תוכננו ונבנו במעבדות המחקר של דיינבוק. כך, ששני המחשבים עברו כמה ממבחני העמידות הנוקשים ביותר בתעשייה, דוגמת ה- MIL-STD-810H שמבטיח עמידות בכל סביבת עבודה, בין אם היא חמה, לחה או מלאת טלטולים וחבטות. המקלדת אף היא עמידה בפני התזה מקרית של נוזל**. כהבעת אמון במוצרים, שני המחשבים נהנים מאחריות – Reliability Guarantee – כך שבמקרה של תקלת חומרה בשנת האחריות הראשונה הלקוחות מקבלים החזר כספי מלא על עלות המחשב וכמובן שהתיקון בחינם במסגרת האחריות. 

מקושרים היטב

במגרש הביתי, בסלון או במטבח, שני המחשבים מציעים קישוריות רחבה: יציאות Thunderbolt 4 enabled USB-C מספקים טעינה מהירה, העברת נתונים וחיבוריות למסכים חיצוניים – עד לארבעה. ניתן לחבר אמצעי עזר נוספים באמצעות יציאות USB-A 3.2 נוספות ויש גם חריץ Micro SD. לתקשורת אמינה אלחוטית המחשבים מצויידים ב- Intel AX211 2×2 Wi-Fi 6Eוב- Bluetooth 5.2. 

המחשבים החדשים  יהיו זמינים באמצעות חברת ׳מפעיל׳ החל מסוף חודש אפריל 2022. 

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן