חדשות

DigiAsia Corp מודיעה על השלמת המימון של שטר להמרה עם Helena Partners ומוחקת חובות שטרם נפרעו

מחיקה מיידית של חוב בעקבות הרישום לאחרונה כחברה ציבורית עם תעדוף לאחריות פיננסית ומבנה הון בריא

DIGIASIA Corp (נסדא”ק:FAAS) (“DigiAsia” או “החברה”), ספקית אקו סיסטם מובילה בתחום הפינטק כשירות (FaaS), הודיעה כי קיבלה פדיון נטו בגובה של 3.0 מיליון דולר כתוצאה מהסכם רכישת ניירות ערך (SPA), עליו הוכרז לאחרונה, עם Helena Special Opportunities LLC, חברה מסונפת ל- Helena Partners Inc. בנוסף, באמצעות הנפקת שטרות ברי המרה בכירים לא מובטחים, הניתנים להמרה למניות רגילות מסוג A של החברה, ו-5.2 מיליון דולר של שטרות ברי המרה מסוג B, DigiAsia מחקה את כל החובות שירשה מהמיזוג העסקי שלה עם StoneBridge Acquisition Corporation. יתרת התמורה תשמש למטרות תאגידיות כלליות כהשקעת הון צמיחה.

כפי שהוכרז ב-21 ביוני 2024, השטרות נושאים ריבית בשיעור של 12% לשנה, עם תשלומים בכל רבעון, והם מבשילים שנה מיום הנפקת השטר. ל-Helena, בהתאם לשטר שלה, יש אפשרות, במועד הפירעון או לפניו, להמיר את כל סכום הקרן ואת כל הריבית שנצברה אך לא שולמה על השטרות למניות רגילות של DigiAsia.

EF Hutton LLC פעלה כסוכנת ההשמה הבלעדית להנפקה. Winston & Strawn LLP שימשו כיועצים המשפטיים של DigiAsia.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן