חדשות

Dejavoo מרחיבה את פריסתה הגלובלית עם רכישת חברת הפינטק הישראלית Z-Credit

חברת Dejavoo, מובילה עולמית בטכנולוגיות תשלומים חדשניות, הודיעה היום על רכישת החברות Z-Credit ו-Z2C, המתמחות בפיתוח והפצה של טכנולוגיות תשלומים מתקדמות, Gateway לסליקת אשראי ופתרונות חומרה בתקן EMV לשוק התשלומים הישראלי. הרכישה משקפת את מחויבותה המתמשכת של Dejavoo לצמיחה, התרחבות והמשך מתן פתרונות תשלום חדשניים ללקוחותיה.

“הסינרגיה בין שתי החברות שלנו כבר תפסה נתח שוק משמעותי בתחום האירוח בישראל”, אמר מוני זנו, מייסד ומנכ”ל Dejavoo ושותף ב-Z2C. “רכישת Z-Credit, מותג תשלומים מוכר ומוערך בשוק התשלומים והמסופונים הישראלי, תשפר עוד יותר את יכולתנו לספק למשווקים ולבתי עסק מכשירי תשלום EMV חדשניים ברמה הגבוהה ביותר, מערכות Gateway מתקדמות, שירות ותמיכה ללא תחרות. כל זאת על מנת לבבסס את מעמדנו בשוק העולמי”.

במשך כמעט שמונה עשרה שנים, Dejavoo נמצאת בחוד החנית של תעשיית התשלומים בארה”ב, ומספקת מוצרים ושירותים חדשניים שנועדו להעצים עסקים קטנים עד בינוניים. מחויבותה של החברה לחדשנות אפשרה ללקוחותיה ולסוחרים שלהם להתחרות ביעילות בשוק תחרותי יותר ויותר.

zcreditlogo לוגו

Dejavoo ו-Z-Credit חולקות פילוסופיה עסקית דומה: לחדש, להתאים אישית ולספק ופתרונות Gateway איכותיים ויציבים, מכשירי תשלומים חכמים מבוססי אנדרואיד ופתרונות תשלום מתקדמים המספקים ערך מוסף לעסקים העובדים איתנו.

“אנו נרגשים מאוד להודיע כי Z-Credit נרכשה על ידי Dejavoo”, אמר מורן רוזנברג, מייסד שותף של Z-Credit. “לאחר שיתוף פעולה ארוך ומוצלח, אנו גאים לאחד כוחות עם Dejavoo, המובילה בפתרונות תשלום גלובליים. אנו מעריכים גם את הבעת האמון הגבוהה שניתנה לנו על ידי Dejavoo, במיוחד בתקופה זו. אנו נלהבים למנף את המיזוג בין הטכנולוגיות של שתי החברות, ולהמשיך לספק את פתרונות התשלום החדשניים והמתקדמים ביותר בשוק, ובכך לספק ערך מקסימלי ללקוחותינו”.

“יחד נהפוך משחקן מרכזי בשוק הישראלי לחברה שתוביל את השוק הישראלי”, אמר קובי פינטו, מייסד שותף של Z-Credit. “רכישה זו תאפשר לנו למנף את הטכנולוגיה המתקדמת והניסיון הרב של Dejavoo, ולספק פתרונות תשלום חדשניים ויעילים עוד יותר למפיצינו וללקוחותינו. הסינרגיה בין החברות שלנו מציעה כבר היום פתרונות ללא תחרות בשוק הישראלי, כגון טכנולוגיית Tap to Pay הייחודית שלנו שאומצה כבר היום על ידי אינטגרטורים גדולים בשוק בישראל.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן