חדשותסטארטאפ ניישן

Dante Labs מודיעה על הרחבת מבחן ריצוף הגנום שלה עם הצעה משופרת ורחבה יותר

חברת Dante Labs, מובילה עולמית בגנומיקה וברפואה מדויקת, הודיעה היום על הרחבת מבחן ריצוף הגנום המלא של Dante 30X  עם פרשנות אישית המנופת את פלטפורמת התוכנה הקניינית Extensa של Dante.

ההצעה המורחבת כוללת רצף במעבדות המאומתות קלינית והמאושרות של Dante. שיפורים בולטים כוללים:

*דוחות משופרים עם עדכונים חודשיים עבור הלקוחות של Dante.

*חבילת הדוחות המקיפה ביותר הזמינה לרצף גנום שלם.

*הגנום המלא 30X  הזול ביותר.

*דו”ח נוסף אחד שנמסר ללקוחות בחודש – בחינם.

“הישג זה מהווה אבן דרך עבור משתמשי דנטה ומכוון לצורך הגובר ברצף גנום שלם מקיף ובמחיר סביר בקנה מידה עולמי”, אמרה אנדראה ריפוסאטי, מנכ”לית Dante Labs. “אנו פועלים ללא הרף כדי לשפר את ההיצע שלנו ככל שתחום הגנומיקה מתקדם, וזה צעד אדיר קדימה להביא את הגנומיקה הטובה מסוגה ליותר אנשים במחירים נוחים”.

רצף גנום שלם עדיף על לוחות קטנים מסורתיים בכך שהוא ניתוח הדנ”א הרחב והמקיף ביותר. גישה מותאמת אישית יותר זו מספקת תשובות קליניות כדי למנוע, לעקוב ולטפל במחלות מבלי לפספס וריאנטים מסוימים שהוחמצו על ידי גישות ממוקדות יותר.

פלטפורמת התוכנה Extensa של Dante היא פתרון קנייני ומדרגי לפרש ולהפוך מידע גנומי לתוצאות הניתנות לפעולה קלינית.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן