חדשותסטארטאפ ניישן

ConvaTec משפרת את ניהול החדשנות עם Anaqua

פלטפורמת AQX של Anaqua כדי לסייע לקבוצת מוצרים רפואיים גלובלית להגן ולמטב את תיקי הקניין הרוחני היקרים שלה


Anaqua
, ספקית טכנולוגית ניהול החדשנות והקניין הרוחני (IP) המובילה, הודיעה כי ConvaTec, קבוצת המוצרים והטכנולוגיות הרפואיים העולמית תשתמש בפלטפורמת AQX של Anaqua כדי לסייע בניהול יעיל יותר של תיקי הפטנטים והסימנים המסחריים החשובים שלהם.

ההסכם מחזק עוד יותר את מעמדה של Anaqua בשוקי הפתרונות הרפואיים, כאשר מספר גדל והולך של לקוחות ממגזרים אלה משתפים פעולה עם Anaqua כספקית ניהול הקניין הרוחני המועדפת עליהם.

עם פעילות ביותר מ -100 מדינות, ConvaTec היא חברה רפואית וטכנולוגיות גלובלית המתמקדת בטיפולים לניהול מצבים כרוניים, עם עמדות שוק מובילות בטיפול מתקדם בפצעים, טיפול אוסטומיה, טיפול בריכוך, טיפול קריטי וטיפול בעירוי. מוצרי ConvaTec מספקים מגוון יתרונות קליניים וכלכליים כולל מניעת זיהומים, הגנה על עור בסיכון, תוצאות מטופלים משופרות ועלות הטיפול הכוללת המופחתת.

כריסטינה אלגריני, סגנית נשיא, סגנית היועץ המשפטי והמנהלת הגלובלית של קניין רוחני ב- ConvaTec, אמרה: “חזון החברה שלנו הוא חלוץ פתרונות רפואיים מהימנים כדי לשפר את חיינו. כחלק מכך, אחד מעמודי התווך האסטרטגיים המרכזיים שלנו הוא לחדש את העבודה והפתרונות שלנו, הנתמכים על ידי השקעה מוגברת במו”פ. לכן, חשוב מאוד שניהל את החדשנות והקניין הרוחני שלנו ביעילות וביעילות – ו-Anaqua תסייע להבטיח שנעשה זאת”.

ConvaTec תשתמש בפלטפורמת AQX של Anaqua לניהול פטנטים וסימני מסחר, קצבאות וחידושים (בשיתוף עם שירותי Anaqua), וניתוח פטנטים באמצעות שילוב עם AcclaimIP של Anaqua.

בוב רומיאו, מנכ”ל Anaqua, אמר: “אנו גאים לעבוד ולתמוך ב- ConvaTec, חברה המונעת על ידי חדשנות כדי לשרת טוב יותר אנשים ברחבי העולם הזקוקים לטיפול רפואי מתקדם. מצדנו, אנו מצפים לעזור ל- ConvaTec להגן על צרכי החדשנות וניהול ה- IP שלהם. אנו שמחים גם להוסיף חברה גלובלית נוספת לפורטפוליו ההולך וגדל שלנו של לקוחות בתחומי הבריאות ומדעי החיים”.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן