חדשותסטארטאפ ניישן

Connect Network משיקה את פלטפורמת ההתאמה ל-Layer 2 שלה

פתרון EVM Blockchain עם תפוקה גבוהה ודמי עסקה נמוכים במיוחד

הבלוקצ’יין של Connect Network הוא פלטפורמת התאמה מהפכנית חדשה ב-Layer 2 שתספק תפוקה גבוהה ודמי עסקה נמוכים במיוחד ברשת שלה. הבלוקצ’יין של Connect Network הוא EVM Blockchain עם אלגוריתם מוסכם להוכחת הימור. הבלוקצ’יין החדש הזה יאפשר למפתחים לבנות על זה DApp עם תמיכה מהקרן בצורה של מענקים.

המרחב של EVM ב-Layer 2 עמוס בפלטפורמות רבות שהתפתחו בשנתיים האחרונות. זה מראה שיש מספיק ביקוש ודרישה לפלטפורמות ולמפתחים בעלי ביצועים מהירים יותר כדי לבנות עליה. הייתה דרישה עצומה ממפתחי Defi, הגיימינג וה-NFT לבחון את ההזדמנות הזו ולספק למשתמשים עסקאות מהירות יותר בעלות נמוכה.

אסימון CNT הוא אסימון השירות הטבעי של הבלוקצ’יין של Connect Network שישמש להימור על אלגוריתם הסכמת ה-POS שלו. הקרן תשתמש באסימון הזה כדי לספק מענקים ולממן פיתוח של DApp בבלוקצ’יין הזה.

Connect Network מגייסת כספים באמצעות סבבי מכירה מוקדמת וסיד עם מכירת אסימוני CNT, ומכיוון שהיה עניין עצום מצד קרנות הון סיכון שונות מתחום הקריפטוגרפיה, הבלוקצ’יין של Connect Network יכריז על המרה של כמה פרויקטים קריפטוגרפים גדולים בשבועות הקרובים. מנכ”ל הבלוקצ’יין של Connect Network, סימאון סוקראטוס, אומר, “הבלוקצ’יין של Connect Network יחולל מהפכה בגישה ל-EVM באמצעות השיטות הייחודיות שלו. עם הרקע הטכני החזק והצוות המצטיין שלנו, אנחנו כאן כדי לספק ספר חשבונות מבוזר חדש מהבלוקצ’יין של Connect Network”.

הוא הוסיף כי “אנחנו רוצים לשים את חותמנו בעידן זה של טכנולוגיה מתפתחת חדשה על ידי שדרוג האופן שבו אנו משתמשים בטכנולוגיית בלוקצ’יין”.

הבלוקצ’יין של Connect Network יביא ממד מרענן ומרגש למגזר הבלוקצ’יין עם שירותים חדשניים ועם החזון של סימאון, הבלוקצ’יין של Connect Network יהיה בוודאות אחד ממובילי השוק בתחום זה.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן