חדשות

Centrient Pharmaceuticals מכריזה על השגת ציון דרך משמעותי בייצור נקי של אנטיביוטיקה

היא החברה הראשונה שהכריזה בפומבי על תאימות של 100% ל-PNEC עבור כל מגוון מוצרי האנטיביוטיקה שלה לנטילה דרך הפה

תקציר

Centrient Pharmaceuticals הגיעה לציון דרך משמעותי בייצור נקי של האנטיביוטיקה שלה, עם ההשפעה הסביבתית הנמוכה ביותר ועם מזעור התרומה הפוטנציאלית לעמידות אנטי מיקרוביאליית.

*החברה היא הראשונה להכריז בפומבי שכל שרשרת האספקה ​​של האנטיביוטיקה לנטילה דרך הפה שלה – כולל אתרי הייצור שלה ושל הספקים – תואמת באופן מלא את יעדי הפריקה המחמירים של ריכוז ללא צפי להשפעה (PNEC) שנקבעו בידי AMR Industry Alliance.

*הישג זה מדגים את המחויבות והמנהיגות של Centrient Pharmaceuticals בייצור אחראי של אנטיביוטיקה.

Centrient Pharmaceuticals מכריזה על עמידה של 100% ביעדי הפריקה המחמירים של ריכוז ללא צפי להשפעה (PNEC) שנקבעו על ידי AMR Industry Alliance לייצור נקי של מגוון מוצרי האנטיביוטיקה לנטילה דרך הפה המלאה שלה. אתרי הייצור של Centrient והן אתרי הספקים שלה עומדים בתקן זה. הישג זה ממצב את החברה כמנהיגה בתעשייה עם אספקת אנטיביוטיקה המיוצרת באחריות, אשר ממזערת את התרומה האפשרית לעמידות אנטי מיקרוביאליית.

יעד הפריקה PNEC הוא הריכוז של אנטיביוטיקה במים שבו לא סביר שיהיה סיכון להשפעות סביבתיות שליליות או להתפתחות עמידות אנטי מיקרוביאליית (AMR). יעדים מדעיים מבוססי סיכונים אלה פותחו בידי AMR Industry Alliance ומכסים כ-120 מרכיבים פרמצבטיים פעילים (API) המשמשים בייצור אנטיביוטיקה. לכל אנטיביוטיקה יחידה יש ערך PNEC תואם המתפרסם בטבלת ה-PNEC של AMR Industry Alliance כהמלצה להערכות סיכונים (הטבלה מתעדכנת מעת לעת).

ריכוזים גבוהים של שאריות אנטיביוטיקה בשפכי המפעל עלולים ליצור נקודות חמות של חיידקים עמידים שעלולים להוביל ל-AMR. הייצור הוא אמנם רק אחד התורמים להופעת AMRבסביבה, אבל אי אפשר להתעלם מהשפעתו. AMR מהווה איום מרכזי על בריאות הציבור העולמית כמו גם על תעשיית הבריאות. הליכים רפואיים סטנדרטיים רבים כגון השתלות איברים, כימותרפיה וניתוחים כדוגמת ניתוחים קיסריים הופכים מסוכנים הרבה יותר ללא אנטיביוטיקה יעילה למניעה וטיפול בזיהומים. אנטיביוטיקה היא אבן היסוד של מערכת הבריאות המודרנית שלנו, ועמידה בתקני PNEC מאפשרת ליצרנים להבטיח שאספקת תרופות חשובות וקריטיות אלו אינה תורמת לסיכון של AMR.

ערכי ה-PNEC זוכים יותר ויותר להכרה כסטנדרט לריכוזי פריקת אנטיביוטיקה במים ומתרחבים אל מעבר לחברות בברית ורשתות האספקה ​​שלהן. לדוגמה, מכרזים בבריטניה ובגרמניה (מבטחת הבריאות AOK) כוללים התייחסות מוגדרת ליעדי הפריקה של PNEC. כמו כן, חברות שהוערכו חיצונית על ידי ארגונים, כגון Access to Medicine Foundation, יקבלו חשיפה ציבורית בהתאם לביצועי ה-PNEC שלהן.

כתומכת חזקה בייצור בר קיימא, Centrient Pharmaceuticals הפכה לחברה מייסדת במועצת המנהלים של AMR Industry Alliance ב-2017, והיא פועלת בעזרת שותפים כדי להעלות את המודעות ולספק פתרונות לסוגיית ה-AMR. מאז, המסע העצמי של החברה להגיע לציות מלא לתקנים, כלל הקמת מתקנים חדישים לטיפול בשפכים בכל האתרים שלה ברחבי העולם, ופיתוח בדיקות למדידת פעילות אנטיביוטית בזרמי שפכים, הוביל לאספקה ​​נקייה לחלוטין ותואמת PNEC לכל אורך שרשרת הייצור.

“אנו גאים להיות הראשונים בתעשייה שלנו להכריז בפומבי על תאימות ל-PNEC עבור שרשרת האספקה ​​של מוצרי האנטיביוטיקה לנטילה דרך הפה שלנו. ב-Centrient Pharmaceuticalsהמחויבות שלנו לקיימות היא בדנ”א שלנו – אנו מבטיחים שלאופן שבו אנו מייצרים תרופות יש את ההשפעה הסביבתית הנמוכה ביותר, שאינה תורמת ל-AMR. אנו גאים בטכנולוגיית PureActives® האנזימטית דלת הפחמן שלנו, הסמכת ISO 14001 של כל האתרים שלנו ותפקידי דירקטוריון ב- Pharmaceutical Supply Chain Initiative ו-AMR Industry Alliance. נמשיך לעבוד עם הלקוחות, הספקים, התעשייה ומקבלי החלטות ממשלתיים ברחבי שרשרת הערך כדי להפוך את האספקה ​​והקנייה של אנטיביוטיקה לברת קיימא כדי לרסן את ה-AMR”, אומר רקס קלמנטס, מנכ”ל Centrient Pharmaceuticals.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן