חדשותסטארטאפ ניישן

Celonis מכריזה על רכישת Process Analytics

היכולות PAFnow יוצגו לראשונה בחוויות Celonis ב-Celonis World Tour 2022

Celonis, המובילה העולמית בניהול ביצועים, הודיעה על רכישת (Process Analytics Factory GmbH (PAF, ספקית מובילה של תובנות כריית תהליכים עבור Microsoft Power BI. רכישה זו תאפשר למיליוני משתמשי Microsoft Power Platform להשתמש במערכת ניהול הביצועים (EMS) המובילה בשוק של Celonis עבור כריית תהליכים, מיכון ושיתוף פעולה.

הרכישה של PAF היא חלק מהאסטרטגיה של Celonis לאפשר לחברות בכל מקום ובכל התעשיות להשתמש בכריית תהליכים בתוך Celonis EMS כדי לחשוף ולתקן חוסר יעילות בתהליכים. Celonis מחויבת להעצים את המשתמשים בפלטפורמות המובילות של מיכון, שיתוף פעולה ותזרימי עבודה לנהל את העסקים שלהם תוך שימוש בתובנות התהליך הייחודיות של Celonis ובפעולות חכמות וממוקדות.

מוצר כריית התהליך PAFnow משולב לחלוטין ב-Microsoft Power BI וב-Microsoft Office 365לניתוח, הדמיה מיטוב של כל תהליך כמעט. 97% מהחברות ברשימת מה-Fortune 500, ומעל 260,000 חברות ברחבי העולם, משתמשים ב-Microsoft Power BI.

ה-EMS של Celonis משלב, בפלטפורמת ענן משולבת אחת, נתונים בזמן אמת, אינטליגנציה של תהליכים ופעולה ממוקדת כדי להשפיע במהירות על הביצועים העסקיים בקו התחתון ומעל הקו הירוק. לקוחות המעוניינים לקבל תמונה ברורה ומלאה על אופן פעולת התהליכים העסקיים שלהם – בין אם לאורך שרשרות אספקה, במרכזי שירות משותפים או במערכת – יכולים כעת ליהנות מהיכולות הייחודיות והמתקדמות של Celonis EMS בסביבות Microsoft המוכרות שלהם.

מקסימיליאן גרברט, מוביל פרויקט ב-Mercedes-Benz Management Consulting, אמר: “אנחנו – קבוצת ההאצה הדיגיטלית של מרצדס-בנץ – מחלקה מונעת נתונים עם אסטרטגיית בינה עסקית שנבנתה לאורך שנים, אבל ברגע שהכנסנו את כריית התהליכים לתשתית הבינה העסקית שלנו הצלחנו לראות את התמונה המלאה ולזהות חוסר יעילות בתהליכים ברחבי החברה שלנו באופן שלא יכולנו לראות קודם לכן. כאשר מתעוררות בעיות בשרשרת האספקה, אנו משתמשים בתובנות מכריית תהליכים בתוך הבינה עסקית כדי לאתר את צווארי הבקבוק ולנקוט בפעולה כדי לתקן אותם – לפני שהם ישפיעו על תזרים המזומנים שלנו ועל חוויית הלקוח שלנו. אנו נרגשים מהחדשות על רכישת Celonis ומהיכולת למנף את היכולות החזקות של Celonis EMS בתוך סביבת Microsoft שלנו”.

“זה נהדר לראות את Celonis ו-PAF מאחדים כוחות”, אמר לינוס לינדר, ראש מחלקת IT ב-Muller – Die lila Logistik Service GmbH. “עכשיו אנחנו יכולים להפיק תועלת מהנתונים בזמן אמת, ממודיעין תהליכים ופעולה ממוקדת ב-Celonis EMS בתוך סביבת Microsoft Power BI המוכרת שלנו”.

האימוץ המהיר של ה-Celonis EMS מגיע בעקבות שינוי דורי והגדלת השימוש בתובנות תהליכיות ובאינטליגנציה כדי לשנות את אופן ניהול העסקים.

לפי Gartner®, נפח השוק של תוכנות למיכון על יגיע ל-860 מיליארד דולר כמעט עד שנת 2025. אבל עסקים רבים אינם ממצים את ערך ההשקעות הדיגיטליות שלהם מכיוון שאין להם תובנות לגבי תהליכים מיושנים המעכבים את צמיחת הפעילות העסקית. על פי דו”ח של Forester שהוזמן בידי Celonis, כריית תהליכים הגיעה לנקודת שינוי ב-2022 כאשר מקבלי ההחלטות דורשים ביצועים טובים יותר על ידי מציאת ותיקון של חוסר יעילות בתהליכים.

 “מאז שהתחלנו לפני 11 שנים, המשימה של Celonis תמיד הייתה זהה – לעזור ללקוחותינו למצות את מלוא הפוטנציאל של הביצועים העסקיים שלהם על ידי הסרת חוסר יעילות מתהליכים – וזה מחייב את Celonis להיות בכל מקום”, אמר אלכס רינק, מנכ”ל משותף ומייסד שותף של Celonis. “רכישת ה-PAF מאפשרת למיליוני המשתמשים של Microsoft Power Platform להשתמש בנתונים הייחודיים של Celonis ובתובנות החכמות לניתוח כוח, מיכון ושיתוף פעולה”.

“השילוב הזה ממנף את החוזק של המובילות בשוק של Celonis עם הבסיס ש-PAF יצר ב-Microsoft Power Platform. זה מאפשר לחברות שלנו לבנות את הגשר בין Microsoft Power Platform למערכת ניהול הביצועים של Celonis”, אמר טוביאס רותר, מנכ”ל שותף ומייסד שותף של PAF. “אנו נרגשים לעזור להעביר את Celonis לידיים של קהילה כה גדולה וצומחת במהירות של מנהיגים עסקיים”.

“בדוח HFS SaaS XXV 2022 הראשון שלנו דירגנו את Celonis כחברת התוכנה כשירות הפרטית המובילה בדירוג הכללי, ביצירת ערך עסקי, במעורבות שותפים ובהתאמה ל-OneOffice”, אמר פיל פרשט, מנכ”ל ואנליסט ראשי של HFS Research. “הרכישה של PAF מדגימה מדוע Celonis מדורגת לצד Microsoft, Salesforce, Amazon, Adobe ו-Google בעיצוב העתיד של מיכון טבעי, נתונים ותכנון תהליכים. Celonis מעבירה באופן אסטרטגי את נתוני התהליכים הייחודיים והתובנות החכמות שלה לתוך פלטפורמות העבודה, המיכון והאנליטיקה הגדולות בעולם”.

“המטרה של כריית תהליכים היא להשיג הבנה מבוססת עובדות על שונות וחוסר יעילות של תהליכים עסקיים כדי לשפר באופן שיטתי תהליכים כדי להוציא את מרב הביצועים תוך התאמה Kמטרות הכוללות של העסק. הטמעת כריית תהליכים בפלטפורמות אנליטיות נפוצות מקלה על צוותים לעבוד יחד באמצעות כלים מוכרים”, אמרה מורין פלמינג, סגנית נשיא התוכנית עבור חקר שוק ושירותי ייעוץ בתחום מיכון תהליכים חכם של IDC.

יכולות התוכנה של PAFnow יוצגו לראשונה במסגרת Celonis Experiences ב-Celonis World Tour 2022. במהלך Celonis Experiences יוצג כיצד לקוחות יכולים לשלב בצורה חלקה את Celonis EMS עם דיווחי Microsoft Power BI, לשתף פעולה עם Microsoft Teams ולהפעיל תזרימי עבודה ב-Microsoft Power Automate.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן