חדשות

Capital.com חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם TradingView

כדי להציע ללקוחות כלי גרפים משופרים כאינפורמציה עבור המסחר שלהם

Capital.com, פלטפורמת המסחר הגלובלית בעלת הצמיחה הגבוהה וקבוצת הפינטק שמחזורי המסחר שלה חצו את קו ה-1 טריליון דולר ב-2023, הודיעה על הקמת שותפות עם TradingView, הספקית המובילה בעולם של כלי רישום ואנליטיקה. באמצעות שותפות זו, לקוחות Capital.com יוכלו ליהנות מכלי הוויזואליזציה הפיננסית המקיפים של TradingViewולקבל גישה לכלי שרטוט משופרים, גרפים ניתנים להתאמה ורשימה ממצה של מחווני שוק לשיפור ולתמיכה בחוויית המסחר שלהם.

דנה מאסי, מנהלת מוצר ראשית, Capital.comאמרה: “כפלטפורמה הידועה בחוויית המשתמש יוצאת הדופן שלה ובטכנולוגיה התגובתית שלה, אנו תמיד מחפשים דרכים לשפר את חוויית המסחר ואת קבלת ההחלטות של לקוחותינו. באמצעות השותפות שלנו עם TradingView, ללקוחותינו תהיה גישה לכלי הגרפים הטובים ביותר בשוק מבלי שיצטרכו לנווט הרחק מפלטפורמת Capital.com. מעבר לכך שזה מעניק נוחות נוספת עם חוויית משתמש חלקה יותר, זה עוזר בנוסף לחסוך זמן יקר כשהם באמצע עסקה”.

פירס קרוסבי, מנכ”ל TradingView, אמר: “Capital.com ממשיכה לספק פריסות מוצרים מהשורה הראשונה עבור המשתמשים שלה – ושלנו! אנחנו עובדים בשותפות עם הצוות שלהם כבר כמה שנים ואנחנו מתרשמים ללא הרף מהשדרוגים וההשקות העקביות שלהם. השדרוג האחרון מאפשר ללקוחותיהם לגשת למיטב שיש לספריות הגרפים שלנו להציע, בתוך האקו-סיסטם של מוצרי Capital.com. זה משלים את שילוב המסחר הקיים שהקמנו כדי להביא את יכולות המסחר של Capital.com לאקו-סיסטם של TradingView”.

דגשים:

*גישה לכלי אנליטיקה פופולאריים כולל כלי האנליטיקה Fibonacci, Gann ו-Elliot.

*למעלה מ-30 מחוונים נוספים עבור אסטרטגיות המסחר הפופולריות ביותר.

*למעלה מ-35 כלי שרטוט לתכנון עסקאות, בתוספת סרגל וסמלונים.

*היכולת לעקוב אחר שינויי מחיר בשווקים מרובים בו זמנית.

*שדרוג חזותי מקיף המאפשר צבעים ופריסות בהתאמה אישית.

*תפקודיות ניווט משופרת וסרגלי כלים.

*היכולת לשמור תבניות מחוון ופריסות ברשת ובטלפונים.

Capital.com מאפשרת ללקוחות לסחור בנגזרים ביותר מ-3,000 מהמדדים הפופולריים בעולם, סחורות, מטבעות קריפטוגרפיים (מסחר בקריפטו אינו זמין ללקוחות קמעונאיים בבריטניה),מניות וצמדי מטבעות. בנוסף לפלטפורמות מבוססות האינטרנט והמובייל שלה, Capital.com מספקת ללקוחות גם גישה להדרכה חינם וכלי מסחר שיעזרו להם לחדד את הידע שלהם במסחר.

כחברת פינטק גלובלית עם משרדים בלונדון, דובאי, לימסול, מלבורן, ורשה ווילנה, Capital.com מונחית על ידי מסגרת סטארט-אפ מובלת קיימות, תוך מתן עדיפות לשותפויות חכמות עם המגזר הציבורי והפרטי כדי לעזור להניע התקדמות וצמיחה בת קיימא.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן