חדשות

AscendEX רושמת למסחר את האסימון NFT Marvelous, MNFT

AscendEX שמחה להכריז על הרישום למסחר של Marvelous NFT Token (MNFT) תחת צמד המסחר MNFT/USDT ב-AscendEX החל מהיום, ב-14 בינואר, בשעה 19:30, שעון ישראל.

Marvelous NFT היא חברת פיתוח משחקי בלוקצ’יין ובעלת רישיון הקניין הרוחני הרשמי של Bad Days, משחק אסטרטגיה מבוזר ואתר מונע בלוקצ’יין. Bad Days פועל על רשת Ethereumומשתמש בפרוטוקול Polygon Layer 2. הוא מיישם את החוזים החכמים בפיתוח מותאם ERC-721 ו-ERC-1155 כדי לאפשר למשתמשים להחזיק, לאסוף, לגדל, לצבור, להילחם ולשחק באמצעות נכסים דיגיטליים ייחודיים במהדורה מוגבלת, ועם פריטים קריפטוגרפים ניתנים לאיסוף.

שחקני Bad Days יכולים לפתח ולהתאים את הנכסים שלהם, וליצור חווית משתמש סוחפת ורב ממדית שבה שחקנים יכולים להתאים אישית וליצור אסטרטגיות משלהם כדי להתחרות מול שחקנים אחרים בסדרה של תרחישי קרב.

אסימון הליבה של האקו סיסטם של Bad Days הוא האסימון NFT Marvelous, MNFT. האסימון פועל כמטבע הליבה במשחקיות, והוא מאפשר לשחקנים לבצע רכישות במשחק ובנוסף הם יכולים להטמיע אותו בנכסים שלהם כדי להרוויח תשואה מוגברת. אסימוני MNFT כוללים בנוסף שני מנגנוני דפלציה, כולל חלוקת עמלות ומנגנון רכישה חזרה, כדי לשמור על יציבות האסימון, ובאופן רחב יותר, על כלכלת המשחק.

שחקני Bad Days יכולים גם ליצור אינטראקציה עם Fuse Token, אסימון מבצעי נוסף בסביבות הקרב של Bad Days. Fuse Token, בדומה ל-MNFT, שואף לאפשר לשחקנים לבנות את עושרם באמצעות האקו סיסטם של המשחק. בשורה התחתונה, השחקנים מתוגמלים על מעורבות מתמשכת ואסטרטגיית משחק ברמה הגבוהה ביותר בפלטפורמת Bad Days.

באמצעות הפיתוח של Bad Days, הצוות של Marvelous NFTs ממשיך במשימתו להניע את האימוץ במיינסטרים של בלוקצ’יין ו-GameFi על ידי אספקת משחקים מבוססי בלוקצ’יין באיכות גבוהה, הזדמנויות ייחודיות להשגת בעלות על NFT, ומשחק קל להבנה עם מנגוני ‘לשחק כדי להרוויח’.

עם הרישום של MNFT, AscendEX שואפת להמשיך ולפזר את ענן המיסטיות סביב עולם המשחקים מבוססי הבלוקצ’יין, ולאפשר ליותר אנשים להשתתף באקו סיסטם של הבלוקצ’יין.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן