חדשותסטארטאפ ניישן

Amadis משתפת פעולה עם חטיבת PayPlug ליישום SoftPOS

Amadis משתפת פעולה עם חטיבת PayPlug של Groupe BPCE ליישום SoftPOS הראשון בעולם שיהיה מבוסס על תקני nexo

הפתרון מאפשר קבלת תשלום סטנדרטית בסמארטפונים, טאבלטים ו-COTS.

PayPlug (שנמנית על פעילויות התשלום של Groupe BPCE) בוחרת ב-Amadis, עורך תוכנת תשלומים גלובלי, לפריסת אפליקציית קבלת התשלומים שלה המבוססת על nexo, במערך מסופי תשלום מסורתיים ומכשירי SoftPOS מבוססי אנדרואיד, באמצעות גישת קבלת תשלום סטנדרטית, ללא תלות במסגרות עיבוד כרטיסים ב-EMV® Level 2. שיתוף פעולה זה יקטין באופן דרסטי את זמני הפריסה ואת עלויות התחזוקה, ויספק ל-PayPlug בעלות על פתרונות קבלת הכרטיסים שלה. עסקה זו מתבססת על השותפות ארוכת השנים בין Amadis ו-PayPlug.

האפליקציה החדשה של PayPlug מאפשרת לכל עובד בחנות להביא את חווית הקופה ללקוח, את ה-POI (נקודת האינטראקציה), לכל מקום בו הצרכן צריך את זה, על ידי הפעלת מכשירי Android NFC COTS (Commercial-Off-The-Shelf), כגון טלפונים חכמים, טאבלטים או מכשירים ייעודיים מקצועיים.

“Amadis סיפקה לנו דרך יעילה להציע ללקוחות ה-SME שלנו דרכים חדשניות וחדשות לקבל תשלומים בכרטיס”, אמר אנטואן גרימאוד, מנכ”ל PayPlug. “אנו מצפים שהפתרון יביא הזדמנויות הכנסה חדשות עבור הלקוחות שלנו, תוך יצירת נקודות תשלום חדשות במדינות רבות, ושיפור חווית הלקוח”.

האפליקציה החדשה של PayPlug כוללת את כל הרכיבים של Amadis One (פתרון ה-SoftPOSשל Amadis), ובפרט OLA (Open Level 2 API). OLA היא שכבת הפשטה המאפשרת לארגונים להריץ אפליקציית תשלום המבוססת על ערימת התוכנה של EMV Level 2 בכל מסוף או SoftPOS ולא משנה היצרן – מה שמאפשר לארגונים להיות אגנוסטיים לחלוטין למכשירי תשלום, ללא תלות באקו סיסטם, בחומרה ובמערכת ההפעלה.

“אפליקציית PayPlug החדשה מייצגת עידן חדש לקבלת תשלומים, ואנחנו נרגשים להיות חלק מהפתרון שלהם”, אמר עמנואל היידונט, מנכ”ל Amadis. “עם פרוטוקולי nexo שהפכו למציאותיים עבור הלקוחות, Amadis מפשטת פריסות nexo ומפחיתה עלויות, תוך שהיא עוזרת לארגונים להאיץ את הפריסה והגישה למספר מדינות”.

“אנו שמחים לראות את PayPlug, ולקוחותיה, הופכים לחברה האחרונה שתרוויח מעבודת התקינה שלנו”, מסביר ז’אק סוסאנה, מזכ”ל nexo standards. “המפרט והפרוטוקולים שלנו מסירים את החסמים הקיימים באופן מסורתי באקו סיסטם של קבלת תשלומים, כולל בסביבות לא מסורתיות כמו פלטפורמות קבלה ניידות כמו טלפונים חכמים, טאבלטים ו-COTS”.

כדי להפוך את הפתרון להדדי יותר, האפליקציה של PayPlug הייתה צריכה להשתלב ביעילות עם תקני התשלום של nexo. Amadis פישטה את היישום עם התבנית הפתוחה המוכנה לשימוש שלה, מבוססת התקנים, התואמת ל-nexo.

nexo standards היא העמותה המוקדשת להסרת החסמים הקיימים באקו סיסטם הגלובלי המפוזר של תחום קבלת התשלומים. הוא מאפשר קבלת תשלומים מהירה, ללא גבולות וגלובלית על ידי תקנון של חילופי הנתונים בין כל בעלי העניין בקבלת התשלום. מפרטי nexoופרוטוקולי העברת ההודעות תואמים לתקני ISO 20022, ישימים באופן אוניברסלי ופתוחים לחלוטין.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן