חדשותסטארטאפ ניישן

Amadis מרחיבה את ההובלה שלה בענף התשלומים עם הסמכת PURE Kernel עבור SoftPos

מספקת את פתרון המסגרת מרובה הליבות הנרחב ביותר והניתן להתאמה בתעשייה

Amadis, ספקית מובילה של פתרונות EMV Level 2 עבור עיבוד כרטיסים ותשלומים, הודיעה היום על הרחבת ההסמכה של ליבת PURE, כך שתכלול תאימות L2 עבור שימוש ללא מגע ב-SoftPos. PURE היא תצורת ה-EMV שפרוסה ב-45 מדינות ומשמשת 22 תוכניות תשלומים מקומיות. ההסמכה מתווספת לספריית ליבות התשלומים של Amadis, הנרחבת ביותר בתעשייה בפער רחב, המכסה את כל רשת ליבות התשלומים הגלובליות הפרוסות ברחבי העולם. ספריית הליבה של Amadis היא חלק מחבילת פתרונות התוכנה שלה הפועלים ביותר מ-40 מיליון מכשירי PCI-PTS ברחבי העולם.

ניתן לנהל את כל ליבות התשלום של Amadis באמצעות Agnos, אפליקציית עיבוד הכרטיסים ונקודת כניסה היחידה, האוניברסלית והאגנוסטית לחומרה, בניגוד לחלופות הדורשות מספר יישומים שונים לניהול מערך גלובלי של תוכניות כרטיסים, עם יכולת מוגבלת לתמוך בכל מותגי הכרטיסים שאינם דורשים מגע. גישת ניהול הליבה האוניברסלית של Amadis מספקת לסוחרים ולספקי שירותים דרך קלה וחסכונית יותר לנהל תוכניות כרטיסי תשלום ברחבי העולם, תוך מתן אפשרות לקבל תשלום אוניברסאלי, ללא תלות במיקום הגיאוגרפי או במכשיר.

הגרעינים של Amadis הותאמו לכל מפרט ללא מגע כדי למזער את טביעת הרגל של הזיכרון, ולמקסם את מהירות הביצוע (בניגוד ל-SDKs חינמיים בשוק, המותאמים לטייסים בלבד, ובביצועים מוגבלים).

המשימה של אמדיס היא לקחת בחשבון צרכים גלובליים, להבטיח אגנוסטיות ולהשתמש בנורמות של תקנים. על ידי הבטחת ארכיטקטורת התשלומים שלה היא מודולרית, Amadisמזניק את מהירות הפריסה, מייעל את השקעות הלקוחות שלהם על ידי הבטחת גמישות והתאמה ככל שצורכי הלקוח מתפתחים וגדלים.

“ארגוני תשלום בכל רחבי העולם מסתמכים על Amadis כדי להרחיב את טכנולוגיית ה-EMVשלהם עבור מערכות מסוף תשלום מדור קודם למערכות COTS (מדף מסחריות) העדכניות ביותר עבור סמארטפונים, טאבלטים, מכשירי פרודוקטיביות ו-IoT”, אמר עמנואל היידונט, מנכ”ל אמדיס ומייסד שותף. “תמיכת Agnos של Amadis במפרט PURE EMV L2 היא הרחבה של חזון Amadis לספק קבלת תשלום אוניברסלית ברחבי העולם.”

מר היידונט הוסיף, “הגרעינים שלנו זהים ב-100% בין אם זה עבור התקני SoftPOS או PCI-PTS, גם הוספת PURE, JCB, Discover או כל ליבה ללא מגע היא ללא חיכוך עבורנו. עם תוכניות תשלום ותוכניות בדיקה המשתנות לעתים קרובות, סוחרים זקוקים לגישה אמינה ויעילה כדי להסתגל בקנה מידה עולמי. גישת ניהול הליבה האוניברסלית שלנו מספקת לסוחרים דרך אמינה וחסכונית לנהל תוכניות כרטיסי תשלום ברחבי העולם, תוך שהיא מאפשרת לסוחרים להגיב במהירות לשינויים בדרישת הצרכנים לאפשרויות תשלום חדשות.”

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן