חדשות

Akamai מכריזה על כוונתה לרכוש את החברה לאבטחת API‏ Noname

הרכישה תאפשר ל-Akamai להרחיב את ההגנה בכל מיקומי תעבורת ה-API, ללא קשר לדרישות העסק, האינטגרציה או הפריסה

Akamai Technologies, Inc. ,(NASDAQ: AKAM), חברת הענן שמעצימה את החיים באינטרנט ומגינה עליהם, מכריזה היום שהיא חתמה על הסכם סופי לרכישה של החברה לאבטחת ממשקי תכנות יישומים API)), Noname Security‏, Noname, אחת מספקיות האבטחה העיקריות בשוק של API, תשפר את הפתרון הקיים של Akamai לאבטחת API ותגביר את יכולתה לעמוד בביקוש הגובר של הלקוחות ובדרישות השוק , ככל שהשימוש בממשקי API ממשיך להתרחב. Akamai גם מצפה להגדיל את היקף המכירות בעזרת משאבי המכירות והשיווק הנוספים של Noname, ומערכות יחסים מבוססות ערוצי מכירה ובריתות.

“יישומים מפעילים את העולם שלנו, אבל ככל שיישומים ומשתמשים מתרבים במהירות, כך גם סיכוני האבטחה,” אמר מאני סאנדרם, סגן נשיא ביצועי ומנהל כללי, Security Technology Group‏, Akamai Technologies. ״Akamai ראתה צורך הולך וגדל בהגנה על API, כאשר הנתונים שלנו מראים עלייה של 109% משנה לשנה במתקפות API‏. עם הוספת Noname‏, Akamai סבורה שייפתח בפניה מגוון רחב של אפשרויות אינטגרציה ופריסה הדרושות כדי לספק הגנת API מקיפה ללקוחות בכל הסביבות.״

כתוצאה מהרכישה, Akamai עתידה להציע חבילת אבטחת API מלאה, שתאפשר ללקוחות לגלות טוב יותר ממשקי APIs Shadow ולזהות נקודות תורפה ומתקפות. ההצעה המשופרת של Akamai צפויה לכלול אפשרויות פריסה רבות יותר ללקוחות וגישה להיצע של אינטגרציות טכנולוגיות שאין לא מתחרים בשוק. Akamai גם מתכננת לשלב את Noname במערכותיה ולאפשר ללקוחות פלטפורמת היישומים וה-API של Akami גישה אליה ושימוש בה זמן קצר לאחר השלמת הרכישה.

“פיתוח API ממשיך לגדול, כאשר לקוחות מתעדפים את ההשקעות שלהם למודרניזציה של יישומים וליוזמות טרנספורמציה דיגיטלית,” אמר עוז גולן, מנהל בכיר ומייסד שותף, Noname. “שילוב Noname עם מוצרי אבטחת ה-API של Akamai יספק פתרון לכל סוגי הלקוחות. לא משנה היכן נמצאים היישומים של הלקוח – בענן, באופן מקורי בקצה, באתר הלקוח או בפלטפורמות של ספקים אחרים – הם יהיו מוגנים.”

לפי תנאי ההסכם, Akamai הסכימה לרכוש את כל מניות Noname שהונפקו לציבור בכ-450 מיליון דולר, לאחר התאמות מקובלות למחיר הרכישה. סגירת העסקה, שכפופה לתנאי הסגירה הנהוגים, צפויה להתרחש ברבעון השני של 2024. 

לשנת הכספים 2024, הרכישה צפויה לספק הכנסות של כ-20 מיליון דולר, לגרום לדילול של המרווח התפעולי שאינו מבוסס על עקרונות חשבונאיים מקובלים (GAAP) ב-0.50% בקירוב, ולגרום לדילול של הכנסה נטו למניה מדוללת שאינו GAAP ב-$0.1 בקירוב. בשיחת הרווחים הרבעונית הקרובה שלה שנקבעה ל-9 במאי 2024, מתכננת Akami לספק תוצאות פיננסיות של הרבעון הראשון והרבעון השני, וכן תחזית פיננסית לגבי כל שנת 2024, לרבות ההשפעה הצפויה של Noname, אם בכלל.

Noname, שהמטה הכללי שלה נמצא בסן חוזה, קליפורניה, היא חברה שממומנת באופן פרטי. כל עובדיה של Noname, מעל 200 במספר, לרבות המנכ”ל והמייסד השותף עוז גולן, צפויים להצטרף אל Security Technology Group של Akamai.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן