חדשותסטארטאפ ניישן

Agora רוכשת את פעילות חטיבת הנדל”ן של חברת הפינטק Clearshift

הרכישה תאפשר לקרנות נדל״ן לבצע בקלות העברות כספים בינלאומיות לכל מקום ובכל מטבע

חברת הסטארטאפ Agora, המפתחת פלטפורמה לניהול השקעות בנדל”ן, השלימה את רכישת חטיבת הנדל”ן של חברת התשלומים הבינלאומיים Clearshift. לאחר הרכישה תוטמע הפלטפורמה של Clearshift למערכת של Agora ותאפשר העברת כספים בין משקיעים וחברות נדל”ן בכל סוגי המטבעות ובכל מיקום. הטמעה זו תאפשר זרימה מהירה, שקופה ויעילה של תשלומים בעלות נמוכה למימון הפרויקטים, העברת רווחים וכל תשלום אחר.

Agora פיתחה מערכת המיועדת לניהול השקעות נדל”ן, המבצעת אוטומציה לתהליכים ידניים, חישובי עמלות, תשואה, מיסוי, הנהלת חשבונות ומרכיבים נוספים ומנגישה את כל הנתונים הן לחברות והן למשקיעי נדל”ן באופן שקוף, נאמן למציאות וללא סיכון לאבטחת מידע. פורטל החברה כולל מוצרים פיננסיים משלימים בהם המרות מט״ח והעברות בינלאומיות, כלים לניהול גיוס הכספים, תשלומי מיסוי ועמידה בדרישות רגולטוריות. הפלטפורמה משמשת כיום לניהול נכסים בהיקף של למעלה מ-150 מיליארד דולר בארה”ב, אירופה וישראל, כולל בתי מגורים פרטיים ומשותפים, משרדים, מבני מסחר וקניונים, מבני תעשייה ועוד מגוון רחב של נכסים. 

שילוב חטיבת הנדל”ן של Clearshift בפלטפורמה של Agora יאפשר ללקוחות הקיימים של Clearshift ושל Agora יכולות משופרות, הן בניהול ההשקעות וקשרי המשקיעים והן בהעברות כספים בינלאומיות, דרך מערכת טכנולוגית, חדשנית ויעילה אשר חוסכת זמן רב ועלויות נלוות. הקלת תהליכי התשלומים תפתח ליזמים הזדמנויות נוספות לגיוס כספים ותייעל את תהליכי העבודה תוך מינוף טכנולוגיה חדשנית.

בר מור, מייסד משותף ומנכ”ל Agora: “אנחנו נרגשים לקבל את Clearshift למשפחת אגורה. זהו מהלך טבעי על רקע הסינרגיה בין הפלטפורמות וחפיפה בין הלקוחות של שתי החברות. על ידי שילוב היכולות החזקות של Clearshift בניהול וביצוע העברות כספים חוצי-גבולות במטבעות שונים, אנו משפרים את הפלטפורמה שלנו, מספקים ערך רב יותר לקהל לקוחותינו עם תשלומים בינלאומיים יעילים וחסכוניים ויוצרים סטנדרט חדש בתעשיית הנדל”ן העולמית.” 

ארי דאבנר, מנכ”ל Clearshift: “לאחר שנים של שדרוג פתרון התשלומים שלנו למנהלי קרנות, היה ברור לנו שלקוחותינו בתחום הנדל״ן צריכים ויהנו מפתרון ניהול השקעות ייעודי עם שילוב תשלומים כחלק מהפתרון הכולל. המוצר החדשני של Agora והצוות המוכשר שלה הם בדיוק מה שחיפשנו.”

clearshift.co.il) Clearshift) משנה את פני עולם המט”ח ומציעה מודל תמחור חדשני ושקוף להמרות ותשלומים בינלאומיים. החברה מייצרת ערך רב ללקוחותיה ולשוק כולו ע”י טכנולוגיה חזקה ושירותי תשלום בטוחים ופשוטים. Clearshift הרוויחה את מעמדה בעזרת צוות מקצועי ומחויב וע”י הוגנות, שירות מעולה וטכנולוגיה חזקה.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן