חדשות

GetFIT Lifestyle משתפת פעולה עם Dante

שיתוף הפעולה נחשף בכנס RiminiWellness ב-3 ביוני 2022

Dante Genomics, מובילה עולמית בגנומיקה ורפואה מדויקת, משתפת פעולה עם GetFIT Lifestyle, קבוצת הכושר האיטלקית הראשונה, כדי להציע את דוחות הכושר המדעיים של Dante ליותר מ-30,000 חברי GetFIT Lifestyle. המטרה של שותפות זו היא לאפשר התאמה אישית של שגרת הפעילות הגופנית של האדם בהתבסס על הצרכים הגנטיים שלו ולא על פי הגישה המסורתית המבוססת על מאפיינים פיזיים שטחיים או טעם, במהלך שפותח חזית חדשה של בריאות שבה גנטיקה פוגשת את עולם הכושר.

החל ב-1 ביולי 2022, GetFIT תציע דוחות כושר מדעיים במועדוני הכושר שלה ליותר מ-30,000 החברים הפעילים, ולכל שמי שמתעניין, באיטליה ובאירופה באופן בלעדי. משתנים גנטיים הם המבדילים ב-DNA בין אנשים. הדו”ח של Dante Genomics מסביר כיצד משתנים גנטיים מסוימים ב-DNA של האדם יכולים להשפיע על היכולות הפיזיות והמטבוליזם שלו, כך שמדובר בכלי אבחון שימושי ביותר כעת ובעתיד.

המידע המתקבל מניתוח הגנים של הפרט יאפשר לראשונה לגבש תוכנית, בתמיכת המדריכים המוסמכים של GetFIT, להגדרת משטר אימונים יעיל ובריא במטרה לחיות חיים ארוכים, בריאים ואנרגטיים יותר.

“אנו נרגשים לשתף פעולה עם GetFIT בשיתוף הפעולה המתקדם הזה כדי להביא מידע גנומי רב ערך לעולם הכושר”, אמר אנדריאה ריפוסטי, מנכ”ל Dante Genomics. “ב-Dante אנחנו אומרים לעתים קרובות כי ‘רפואה בהתאמה אישית צריכה נתונים בהתאמה אישית’, ואני בטוח שהבדיקות הגנומיות החדשניות שלנו יספקו משטר כושר ותוכנית אימונים מותאמים יותר עבור כל לקוחות GetFIT, עם התאמה שהינה ייחודית ל-DNA שלהם”.

“במשך כמעט 40 שנה, GetFIT Group דואגת לרווחתם של אנשים. היא נוכחת במילאנו מאז 1984 עם מרכזי הכושר, בריכות שחייה והתרמריום שלה. עם למעלה מ-30,000 חברים פעילים, המשימה שלנו היא לעורר אנשים לבחור ולתחזק אורח חיים בריא ופעיל ולהרגיש טוב עם עצמם, דרך מסלולים המתאימים לכולם ומעוצבים על הצרכים של כל אחד”, אמר ליביו לארדי, מייסד GetFIT. “היכולת להשתתף כשותפה של Dante בפרויקט החדשני הזה תעניק לצוות שלנו את ההזדמנות ליצור תוכניות אימון יעילות ומותאמות אף יותר, המבוססות על המאפיינים האישיים של האדם. אנו גרים לומר שעשינו צעד נוסף לקראת המטרה שלנו: להדגיש את החשיבות של הקשר הסימביוטי בין בריאות לפעילות פיזית”.

שתי החברות הציגו את הפרויקט במסיבת עיתונאים שנערכה ב-RiminiWellness בשבוע שעבר.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן