חדשות

374Water תתחיל להיסחר בנאסד”ק

374Water Inc.  (״OTCQB:SCWO״), חברה חדשנית מובילה בתחום הקיימות בתעשיות המים והפסולת, שמחה להודיע ​​שהמניות הרגילות של החברה אושרו לרישום ב-Nasdaq Capital Market (נאסד”ק). המסחר במניות החברה בנאסד”ק צפוי להתחיל בפתיחת השוק ב-14 ביוני 2022, תחת הסימול SCWO.

“נאסד”ק הייתה הבחירה הטבעית שלנו והבית של חברות טכנולוגיה שמטרתן להניע את החברה קדימה”, אמר קובי נגר, מנכ”ל 374Water Inc. “הרישום של 374Water בנאסד”ק יבנה ערך לבעלי מניות לטווח ארוך באמצעות הגברת הנראות ושיפור נזילות המסחר, תוך כדי התייחסות לביקוש הגובר לניהול בר קיימא של מים ופסולת”.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן