הייטק HI TECHחדשות

תופין נבחרה כאחת מחברות ההייטק שהכי טוב לעבוד בהן בישראל

תופין, חברה חלוצה בגישה ממוקדת מדיניות באבטחת מידע ופעילות IT, הודיעה שנבחרה כאחת מחברות ההייטק שהכי טוב לעבוד בהן על ידי BDI. הדירוג נקבע על בסיס מתודולוגיה שפותחה על ידי CofaceBDI, וכוללת מדדים כמו רווחיות, קצב גדילה, תרומה לקהילה ותרבות ארגונית. 

תופין מובילה בשוק של ניהול מדיניות אבטחת רשת .החברה הוקמה בתל אביב ב-2005 והונפקה ב-NYSE באפריל 2019. מטה החברה נמצא בתל אביב ובבוסטון, כאשר ישנם שישה משרדים ברחבי העולם ויותר מ500 עובדים גלובלית. תופין ממשיכה להרחיב את הנוכחות שלה בשוק. 

“הדירוג הזה מדגיש את ההשפעה של התרבות הארגונית של תופין, הטכנולוגיה פורצת הדרך שלנו והעבודה הקשה והמסירות של הצוות שלנו”, אומר רובי כיטוב, מנכ”ל ומייסד. “אני מאוד גאה בצוות של תופין ומעריך מאוד את העבודה הקשה והמסירות”.  

המטה של חברת תופין ממוקם בבניין תוה”א 1 בתל אביב. הבניין זכה לאחרונה בפרסים של המועצה הבינלאומית לגורדי שחקים ובנייה עירונית – מגדל המשרדים הטוב בעולם והמגדל הטוב ביותר במזרח התיכון ובאפריקה. משרדי תופין בתל אביב פרושים על פני 5800 מטר מרובע.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן