רותם מטיב מונתה למנהלת Experis Cyber

רותם מטיב, צילום: יח״צ

חטיבת הסייבר של חברת Experis Israel, מחברות ה-IT הגדולות בישראל

חברת Experis Israel, מחברות ה-IT הגדולות בישראל, מודיעה על מינויה של רותם מטיב (28) למנהלת Experis Cyber – חטיבת הסייבר של החברה.  במסגרת תפקידה מטיב תוביל ותנהל את שירותי אבטחת המידע של החברה מקצה לקצה, כאשר במסגרת הובלה זו היא תפעל להמשיך את צמיחתה של החטיבה בארץ ובחו”ל.

מינויה כעת, לאחד התפקידים הבכירים בחברה, מגיע לאחר שכיהנה בה בעבר במספר תפקידי ניהול במשך 7 שנים. בין השאר שימשה מטיב כמנהלת לקוחות בחטיבת ה-Key Accounts (שירותי מיקור חוץ), מנהלת מכירות בחטיבת Academy (הסבה להייטק), מנהלת מכירות בחטיבת Solutions כשתפקידה האחרון בחברה היה ניהול חטיבת ה-Key Accounts.  מטיב, לה תואר BSC בהנדסת תעשייה וניהול מהמכללה האקדמית שנקר, חוזרת ל-Experis בתום שנה בה מילאה תפקיד טכנולוגי בחברת SolarEdge, שם הובילה תהליכים אסטרטגיים חוצי ארגון.

דרור ליטבק, מנכ”ל Experis Israel: “חברת Experis תמיד התגאתה באופן בה היא יודעת לפתח כשרונות ומנהלים, הן בתוך הארגון והן עבור לקוחותיה. רותם היא אחת הדוגמאות הנהדרות לכך שכן בשנותיה הרבות בחברה הוכיחה עצמה כמנהלת מוכשרת, יצירתית וחדורת מטרה. אני שמח על חזרתה למשפחת Experis ובטוח שהיא תביא את חטיבת הסייבר שלנו להמשך שגשוג וצמיחה, בתקופה בה יותר ויותר ארגונים מבינים את הסכנות הגלומות להם וללקוחותיהם ברשת מגורמי טרור, פלילים ועוד”.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
Exit mobile version