חדשות

קבוצת BBB מתרחבת ופורסת צי ממונע של פוד טראק’ס במתחמי דור אלון ברחבי הארץ

החל מהשבוע יפעלו 2 נקודות ראשונות בכביש 6, וברבעון הקרוב עשרות נקודות נוספות בכל רחבי הארץ; במהלך משקיעה הקבוצה כ- 30 מיליון ₪

רשת ההמבורגרים BBB מתרחבת ומפתחת זרועות שיווק והפצה חדשים למתיחת המותג. בימים אלה משיקה הרשת את תת המותג BBB BY THE WAY – רשת פוד טראק’ס אשר יוצבו באופן קבוע במתחמי תחנות הדלק של ‘דור אלון’ ברחבי ישראל.

במהלך זה משקיעה הקבוצה כ- 30 מיליון ₪. הפוד טראק’ס יופעלו, כמו כל מותגי הקבוצה, בשיטת הזכיינות, כשלזכייני הקבוצה תינתן זכות הראשונים להפעלתה, כיחידת רווח נוספת.

החל מהשבוע הקרוב יחלו  לפעול  2 פוד טראק’ס חדשים, אשר הובאו ארצה מאירופה, והוצבו במתחמי ‘דור אלון’ בכביש 6 – בצומת דבירה בדרום ובמחלף קיבוץ מגל בצפון.

צי משאיות הפוד טראק’ס של BBB יציע תפריט מהודק ובו מנות פופולאריות נבחרות של BBB, דוגמת  המבורגרים, צ’יפס, המבורגר טבעוני, שתיה מגוונת וכיו”ב, במארזי טייק אווי אסתטיים.

בשלב מתקדם יותר, ישמשו הפוד טראק’ס גם כנקודות להוצאת משלוחים לישובים הסמוכים להם.

פודטראקים נוספים עושים דרכם ארצה בימים אלה, כשמטרת הקבוצה הינה פתיחה של עשרות נקודות בכל רחבי הארץ. מדובר על צעד נוסף בהעמקת שיתוף הפעולה בין קבוצת BBB לבין דור אלון, אשר רכשה 50% מהקבוצה לפני מספר חודשים.

אהובה תורג’מן מנכ”לית ומבעלי קבוצת BBB מסרה: “המהלך החדש הינו עוד נדבך באסטרטגיית הפיתוח העסקי שלנו, הגורס כי מותג מצליח ופופולארי צריך לפגוש בקהל הלקוחות הקיים שלו, כמו גם קהלים חדשים, במקומות אחרים ומפתיעים, מחוץ למסעדה. אנחנו משקיעים משאבים רבים בפיתוח המותג, ואני מעריכה שתוך כשנה נפעיל נקודות בכל מתחמי דור אלון, בכל מדינת ישראל.”

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

קריאה נוספת
Close
Back to top button
דילוג לתוכן