חדשות

צעדים בנתב”ג לבלימת התפשטות הווריאנט החדש

בעקבות גילוי זן אומיקרון בישראל, יופעלו הסדרים חדשים בכל הנוגע לשימוש בתחבורה ציבורית הפועלת מנתב”ג

לתשומת לב הנוחתות והנוחתים בנתב”ג: בהמשך להחלטת הממשלה, בעקבות גילוי זן אומיקרון בישראל, אושרו תקנות קורונה חדשות, אשר יחולו החל מיום ראשון, 28.11.2021, בשעה 00:00. במסגרת התקנות, המטילות חובת בידוד על כלל החוזרים מחו”ל, יופעלו הסדרים חדשים בכל הנוגע לשימוש בתחבורה ציבורית הפועלת מנתב”ג. 
 
במסגרת התקנות החדשות:

  • תתאפשר הורדת נוסעים בלבד מהרכבות והאוטובוסים המגיעים לנתב”ג. 
  • הנוחתים בנתב”ג לא יוכלו לעלות על הרכבת והאוטובוסים. 
  • היציאה מהשדה תתאפשר באמצעות רכב פרטי, איסוף על ידי קרובים או באמצעות מוניות מיוחדות (“ספיישל”). 
  • בכפוף לאישור תיקון התקנות, בתיאום עם משרד הבריאות והמשפטים, תתאפשר גם נסיעה מנתב”ג באמצעות מוניות שירות, שיפעלו בתפוסה של עד 50% לנסיעה משותפת לכתובת מגורים אחת. 
  • לפיכך, במטרה להקל על הטסים והטסות לחו”ל ולהפחית את סיכוני ההדבקה, תינתן הנחה של 50% בחניונים לטווח ארוך בנתב”ג לתקופה שתקבע.
  • עבור ציבור העובדות והעובדים במרחב נתב”ג, יוסדרו הסעות החוצה מנתב”ג כתחליף לתחבורה הציבורית.
  • הטסים והטסות מאילת לנתב”ג בתעופה הפנים ארצית, ינחתו בטרמינל 3, ומשם ימשיכו באמצעות היסע חינמי לתחנת סבידור מרכז בתל אביב (בכפוף להצגת כרטיס טיסה מאילת). 
  • השבות והשבים בטיסות בינלאומיות, לא יוכלו לעלות על טיסה פנים ארצית ויחויבו לפעול בהתאם לתקנות חובת הבידוד.

ציבור הנוסעות והנוסעים, מתבקש להקפיד על כללי הבריאות ולהיערך בהתאם מבעוד מועד.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן