חדשותעסקים

מכון היצוא ובנק הפועלים ממשיכים לפרוץ לשווקים חדשים במדינות המפרץ

פורום העסקים ישראל-אבו דאבי של המשלחת העסקית של מכון היצוא ובנק הפועלים לאבו דאבי ודובאי Beyond Business יתקיים היום, יום ראשון ה-17/10 בשעה 15:00 (שעון ישראל)

פורום העסקים ישראל-אבו דאבי יתקיים במלון ריץ קרלטון באבו דאבי והוא פותח למעשה את הפעילות של המשלחת העסקית של מכון היצוא ובנק הפועלים באיחוד האמירויות.

בפורום ישתתפו: ראובן קרופיק, יו”ר בנק הפועלים, דב קוטלר, מנכ”ל בנק הפועלים, אדיב ברוך, יו”ר מכון היצוא, שר המסחר של איחוד האמירויות, מר תאני אחמד אל זיודי( Thani Ahmed Al Zeyoudi), יו”ר לשכת המסחר של איחוד האמירויות, מר עבדולה אל מאזורי (Abdullah M. Al Mazrui) ויו”ר משרד ההשקעות של אבו דאבי ADIO, מר מוחמד עלי אל שורפה (Mohammed Ali AL Shorafa), השגריר הנכנס של ישראל באיחוד האמירויות, מר אמיר חייק ויוסי כהן, לשעבר ראש המוסד.

בנוסף, בפורום ישתתפו מאות אנשי עסקים ישראליים מובילים שהגיעו לאבו דאבי כחלק מ-Beyond Business, משלחת עסקית של בנק הפועלים ומכון הייצוא לצד גורמי ממשל ואנשי עסקים בכירים מאיחוד האמירויות, כולל מנהלי קרנות העושר והקרנות המשפחתיות באמירויות.

הפורום יכלול מפגשים אחד על אחד של בכירים ישראליים ומאיחוד האמירויות בהם יסכמו שנה לחתימת הסכמי אברהם בין ישראל ואיחוד האמירויות ויציגו את ההזדמנויות והאתגרים בשותפויות העסקיות וכן סיפורי הצלחה מרכזיים.

כמו כן, הפורום יכלול הופעה של תמיר גרינברג הזוכה בגמר הכוכב הבא וואלרי חמאתי שהגיעה למקום השני בגמר אשר יבצעו את הדואט המרגש שלהם מהתוכנית לשיר “הללויה”.

להלן לינק לשידור החי של הפורום:

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

קריאה נוספת
Close
Back to top button
דילוג לתוכן