חדשות

מחקר חדש מגלה: למה דווקא כן כדאי להדליק מצלמה בשיחת זום הבאה שלכם

על פי המחקר, 79% מאנשי המקצוע מרגישים שהקולגות שלהם שמים לב יותר למה שהם אומרים כשהמצלמה דולקת. 75% דיווחו שאיכות הדיונים בין חברי הצוות והקולגות אף טובה יותר באופן מהותי עם הפעלת וידאו

עם המעבר המהיר לעבודה מרחוק ואימוץ מודל העבודה ההיברידית בשנתיים האחרונות, ארגונים החלו לעשות שימוש בתוכנות תקשורת וידאו כדי להסתגל במהירות למצב. בהתאמה, היישומים בהם משתמשים, דוגמת זום מאפשרים לעובדים לבחור אם להפעיל או לכבות את מצלמת הווידאו במהלך פגישות וזה מעלה את השאלה, “האם כל שיחה עסקית בימינו חייבת להיות שיחת וידאו – ואם לא, מתי הזמן הטוב ביותר להפעיל את המצלמה?” מחקר שהוזמן על ידי זום ונערך על ידי חברת המחקר Morning Consult גילה שלהפעלת המצלמה כשמתחברים לשיחת וידאו, יש יתרונות של ממש. 

כך לדוגמה, המחקר מצא שראיון וידאו לעבודה חדשה יכול לעשות רושם מתמשך – 84% מהמנהלים מביעים יותר אמון בהחלטות הגיוס שלהם כאשר המועמד מדליק את המצלמה שלו במהלך ראיון עבודה. 

כמו כן, 75% מאנשי המקצוע מדווחים שהם מרגישים מחוברים יותר למשימות העומדות בפניהם ולעובדים שותפים למשימה, בצורה רחבה יותר, כאשר וידאו מופעל במהלך הפגישות שלהם עם עמיתים. כשזה נוגע לקשר עם הבוס – 72% מהמנהלים מרגישים שהעובדים הישירים שלהם מעורבים יותר כשהמצלמות שלהם מופעלות, מה שמשפר את היחסים בין הדיווחים למנהלים.

על פי המחקר, 79% מאנשי המקצוע מרגישים שהקולגות שלהם שמים לב יותר למה שהם אומרים כשהמצלמה דולקת. 75% דיווחו שאיכות הדיונים בין חברי הצוות והקולגות טובה יותר באופן מהותי עם הפעלת וידאו. 59% מאמינים שבניית צוות יעילה יותר כאשר עמיתיהם מדליקים את המצלמה בזמן פעילויות משותפות. 

גם ברמת האינטראקציה עם לקוחות יש להדלקת המצלמה יתרון משמעותי. 70% מאנשי המכירות והשיווק טוענים שווידאו עוזר ליצור יותר אמון עם לקוחות פוטנציאליים ועכשוויים. 69% מאנשי המכירות מוצאים שיש להם סיכוי גבוה יותר לסגור עסקה עם וידאו דולק ו- 61% מאנשי המקצוע מרגישים שהם מתפקדים טוב יותר עם וידאו.

ככלל, 75% מאנשי המקצוע מסכימים שהפעלת וידאו תהיה קריטית להמשך עבודתם. כמעט אותו מספר (72%) מאמינים שהשימוש בווידאו הופך את החברה שלהם למצוידת יותר לתמיכה בכוח עבודה היברידי.

מעטים מהאנשים שנשאלו חשבו שהדלקת המצלמה צריכה להיות מדיניות חובה של החברה. ובכל זאת, נתונים מצביעים על כך שאימוץ תרבות המעודדת את הדלקת המצלמה יכולה להועיל לצוותים עסקיים, להגביר את המעורבות, האמון והפרודוקטיביות בכל עסק.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן