חדשות

מדיסקה חותמת על עסקה כמפיצה גלובלית בלעדית מחוץ לארה”ב וישראל לקו מוצרי ORA של פאדאגיס

ב-9 בדצמבר 2021, מדיסקה (Medisca) חתמה על הסכם ייצור, אספקה, רישיון והפצה גלובלי בלעדי עם Padagis  (לשעבר, חטיבת Rx של פריגו) עבור קו מוצרי ORA שלהם המורכב ממוצרי הפאדאגיס הבאים בצורה מוגמרת: ORA-Plus®, ORA-Sweet®, ORA-Sweet® SF, ORA-Blend®, ו- ORA-Blend® SF. עם זאת, ל-Medisca זכויות הפצה בלעדיות בכל השווקים הגלובליים למעט ארצות הברית וישראל, וזכויות הפצה לא בלעדיות עם הטבות חוזיות באוסטרליה.

“הסכם בלעדיות זה מחזק את מחויבותה של מדיסקה כחלוצה ברפואה מותאמת אישית ברחבי העולם”, אומר פנגיוטה דנפולוס, סגן נשיא בכיר לאסטרטגיה גלובלית וחדשנות, מדיסקה. “שיתוף פעולה עם Padagis הוא צעד חשוב נוסף בהרחבת התפוצה שלנו, כאשר אנו ממשיכים לבנות את כוחם של מותגי מדיסקה לפריצת דרך עולמית בתעשיות התרופות, המעבדה המדעית, הקוסמטית ושירותי הבריאות האחרים”.

מוצרי ORA, שפותחו לפני למעלה מ-20 שנה על ידי מעבדות פאדוק, שנרכשו על ידי פריגו ב-2011, מיוצרים על ידי פאדאגיס במינסוטה והם התכשירים האוראליים הוותיקים ביותר בשוק, עם יותר מ-150 מחקרי יציבות התומכים בשימוש בהם. למעשה, תיק מחקרים ללא תחרות זה הוא המפתח מדוע רבים רואים במוצרי ORA תכשירים אוראליים מורכבים ברחבי העולם. בנוסף, המותג ORA ממשיך להטביע את חותמו, נמצא בחנויות כלבו כמו על מוצרי דלפק ונכלל כחלק תרופות מוגמרות שאושרו על ידי ה-FDA.

“עד כה, קו המוצרים של ORA השתמש במספר מפיצים ברחבי העולם”, אומר קולטר ואן סטדום, סגן נשיא בכיר ומנהל צמיחה ראשי, פאדאגיס. “ההחלטה שלנו לרכז את ההפצה באמצעות מדיסקה הושפעה מאוד מיכולות ההפצה הגלובליות שלהם. למוצרי ORA פוטנציאל עצום בטיפול בחולים קריטיים – במיוחד טיפול בילדים – והם אמורים להיות זמינים באופן נרחב לרוקחים, לרופאים, והכי חשוב, למטופלים – בכל השווקים ברחבי העולם. יצירת שותפות זו הייתה מהלך אסטרטגי כדי למקסם את ההשפעה החיובית על חולים ברחבי העולם”.

דנפולוס מוסיף: “תקן האיכות והרשת הבינלאומית של Medisca הם שמאפשרים לחתום על הסכם כזה. זוהי אבן דרך מרכזית נוספת במחויבות שלנו לצמיחה ומנהיגות, מה שהופך את ההבדל המשמעותי, בר קיימא בשווקים המתעוררים”.

עם הסכם זה, Medisca  תגיש גם בקשות בינלאומיות לסימני מסחר במדינות מסוימות על שמה.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן