חדשות

מדיסון נדל”ן קפיטל מגייסת יותר מ-2 מיליארד דולר עבור קרן החוב של מדיסון נדל”ן V

Madison Realty Capital (מדיסון) הודיעה על הסגירה הסופית של (Madison Realty Capital Debt Fund V LP (Fund V, שגייסה התחייבויות בגובה 2.08 מיליארד דולר בהון עצמי, מעבר ליעד המטרה של 1.75 מיליארד דולר של הקרן.

Fund V קיבלה תמיכה משמעותית ממשקיעים קיימים, שכן כ-70% מה-LP המוסדיים בקרן הקודמת של מדיסון הצטרפו שוב לקרן V. בנוסף, 52% מההון עליו התחייבו בגיוס של לקרן Vיגיע משותפים מוגבלים חדשים, מקומיים וגלובליים.

בסיס המשקיעים הגלובלי והמוסדי של מדיסון מבוסס באופן היסטורי על תוכניות פנסיה ציבוריות וארגוניות, קרנות הון ריבוניות, קרנות תרומה ייעודיות וכלליות, חברות ביטוח, משרדים משפחתיים ואנשים בעלי הון רב הממוקמים בארצות הברית, המזרח התיכון, אירופה ואסיה. מדיסון הרחיבה כעת את פיזור המשקיעים שלה כך שהם מגיעים גם מאוסטרליה, אמריקה הלטינית וקנדה, כמו גם אזורים חדשים במזרח התיכון, אירופה ואסיה.

Fund V מרחיבה את אסטרטגיית ההשקעה של מדיסון כדי לשמש מקור יחיד של פתרונות מימון גמישים מותאמים לצרכים הייחודיים של הלווים, תוך שהיא מספקת זאת במהירות ועם ודאות ביצוע. Fund V מייצרת ורוכשת הלוואות בנכסים מסוגים שונים, כולל נכסים רב משפחתיים, שימושים מעורבים, נכסים קמעונאיים, משרדים, תעשייה, קרקע ומלונות. מדיסון משקיעה בהלוואות מעבר ובתרחישים מיוחדים, וכן מספקת מימון לפיתוח ובנייה קרקעית.

בשנת 2021 השלימה מדיסון 72 עסקאות בהיקף עסקאות ברוטו של כ-6.4 מיליארד דולר בכל אסטרטגיות השקעת החוב שלה.

אדם טנאלף, מנכ”ל Madison Realty Capital, אמר: “הניסיון הרב שלנו במחזורים מרובים ב-17 השנים האחרונות הוא מה שהוביל משקיעים קיימים וחדשים לשים את אמונם במדיסון בתקופה חסרת תקדים זו.  אנו מודים על האמון שנתנו בצוות שלנו, ומצפים להמשיך ולבצע בשם המשקיעים שלנו”.

Madison Realty Capital Debt Fund IV LP ביצעה את הסגירה הסופית שלה ב-2019 וגייסה התחייבויות של 1.14 מיליארד דולר בהון. מאז הקמתה, מדיסון השלימה כ-20 מיליארד דולר בעסקאות חוב והון עצמי.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן