חדשות

לידרטק ממנה את כריס סטיוארט למנהל כספים ראשי

LeddarTech®, חברת תוכנה לרכב המספקת טכנולוגיית מיזוג חיישנים ותפיסה תחושתית פורצת דרך מוגנת פטנט עבור יישומי ADAS ו-AD, מודיעה בגאווה על מינויו של כריס סטיוארט למנהל כספים ראשי (“CFO”).

כמנהל כספים ראשי ב-LeddarTech, כריס סטיוארט יסייע לתמוך בלידרטק בהשלמת המיזוג העסקי עליו הודיעה לאחרונה עם Prospector Capital Corp ובמעבר לחברה ציבורית.

לכריס סטיוארט מעל 20 שנות ניסיון בניהול פיננסי בחברות החל מסטארט-אפים וכלה בחברות ציבוריות גדולות. כריס סטיוארט כיהן בעבר כסמנכ”ל הכספים של Bionano Genomics Inc. (נאסד”ק: BNGO) מספטמבר 2020 עד שהצטרף ל-LeddarTech בנובמבר 2023, ראש Maxwell Ultracapacitors ב-Tesla Inc (נאסד”ק: TSLA) ממאי 2019 עד יולי 2020 וכסגן נשיא לכספים וטכנולוגיית מידע ב-Maxwell Technologies Inc, חברה ציבורית לאגירת אנרגיה,  מיולי 2015 עד מאי 2019, אז נרכשה החברה על ידי טסלה. בנוסף, סטיוארט מילא תפקידי ניהול רבים, כולל סגן נשיא לכספים באנטרופיק תקשורת ומנהל כספים ראשי של V-ENABLE Inc (כיום GroundTruth), מובילה בפרסום סלולרי ממוקד.

כריס סטיוארט הוא בעל תואר ראשון במנהל עסקים מאוניברסיטת דרום קליפורניה ותואר שני במנהל תעשייתי מאוניברסיטת קרנגי מלון.

“אני נרגש להצטרף לחברה בעלת חזון כזה ולעבוד לצד עובדי LeddarTech בתקופה כה מרגשת”, אמר כריס סטיוארט. “אני מצפה בקוצר רוח ליצור בריתות אדירות בכל הרמות, כולל עם בעלי המניות של LeddarTech, מועצת המנהלים וצוות ההנהלה שלה, ולתמוך ב-LeddarTech כשהיא פועלת להשלמת השילוב העסקי שלה ולפעול כחברה ציבורית. אני מלא אנרגיה מההישגים של LeddarTech ומצפה לעזור לה לממש את כל הפוטנציאל שלה”.

צ’ארלס בולנז’ר, מנכ”ל LeddarTech, אמר: “אני שמח מאוד שכריס הצטרף לצוות ההנהלה של LeddarTech כמנהל כספים ראשי. כמנהל פיננסי מוכשר עם ניסיון רב בהובלה ואופטימיזציה של הפעילות הפיננסית של ארגונים שונים, לכריס יש רקורד חזק של ניהול ושינוי פונקציות פיננסיות כדי להניע רווחיות וצמיחה. סט הכישורים של כריס תואם באופן מושלם את היעדים האסטרטגיים של LeddarTech”.

LeddarTech Inc (לידרטק) ו- Prospector Capital Corp.(פרוספקטור) (נאסד”ק: PRSR, PRSRU, PRSRW), חברה פטורה מאיי קיימן בראשות נשיא קוואלקום לשעבר דרק אברל ובראשות סגן יו”ר קוואלקום לשעבר סטיב אלטמן, הן צד להסכם קומבינציה עסקי סופי אשר, עם השלמת שילוב העסקים, יביא לכך ש-LeddarTech תהפוך לחברה ציבורית. עם השלמת העסקה, הצפויה במהלך הרבעון הרביעי של 2023, החברה הממוזגת שהוקמה באמצעות שילוב העסקים, LeddarTech Holdings Inc. (“Newco”), צפויה להירשם למסחר בנאסד”ק תחת הסימול “LDTC”.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן