חדשותסטארטאפ ניישן

חברת Wix משיקה פלטפורמה חדשה לבניית אפליקציות מובייל ל-iOS ו-Android

חברת Wix משיקה פלטפורמה חדשה לבניית אפליקציות מובייל ל-iOS ו-Android.

הפלטפורמה החדשה מאפשרת למשתמשים של Wix ליצור ולעצב אפליקציית מובייל ייעודית לעסק שלהם, בהתאמה אישית מלאה הכוללת לוגו, מבנה האפליקציה והצבעים בלי שורת קוד אחת.
המשתמשים של Wix יוכלו ליצור חווית מותג הוליסטי לעסק שלהם עם אתר אינטרנט, דומיין, ועכשיו גם עם היתרונות של אפליקציית מובייל native.

הפלטפורמה מיועדת לכל עסק שמעוניין ליצור אפליקציה, גם אם אין לו אתר חי ב-Wix. 

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן