חדשות

חברת הסטארט-אפ Zero Networks זכתה בשלושה פרסים בכנס אבטחת הסייבר היוקרתי RSA

חברת סטארט-אפ אבטחת הסייבר Zero Networks זכתה בשלושה פרסי Infosec מטעם מגזין Cyber Defense שהוכרזו בכנס אבטחת הסייבר העולמי RSA 2024 שנערך בשבוע שעבר בסן פרנסיסקו, ארה”ב. הפרסים שהוענקו לחברה הם: מובילת שוק אבטחת הזהויות, בחירת העורך בתחום מיקרו סגמנטציה והפתרון הטוב ביותר בתחום פלטפורמת Zero Trust.

כנס RSA, האירוע המקצועי הגדול והיוקרתי ביותר של תעשיית הסייבר, נוסד בשנת 1991 על ידי חברת RSA Security שפיתחה שיטת הצפנה חדשה והוא הוקדש ברובו ככולו לנושאי הצפנה. עם השנים הפך הכנס מאירוע מקצועי קטן יחסית בתחום ההצפנה לוועידת הפסגה של תעשיית אבטחת הסייבר שמתמקד באבטחת ענן, אפליקציות, טכנולוגיות AI ועוד. הכנס מתקיים כל שנה בארה”ב, אירופה, אסיה ואיחוד האמירויות. בכנס בארה”ב השתתפו כ-45,000 מומחי סייבר, מנהלי חברות סייבר, יזמים, משקיעים, אנשי ממשל ועוד. 500 חברות הציגו בו את פתרונות הסייבר שלהן, לצד בכירי הענף שהציגו את חזון הסייבר שלהם ב-500 הרצאות ופאנלים.      

בני לקונישוק, מייסד משותף ומנכ”ל Zero Networks: “ההכרה הבינלאומית בהישגי זירו נטוורקס היא תוצאה של עבודה קשה, מצוינות מקצועית, ויצירתיות של צוות העובדים והעובדות המופלא שלנו, שבזכותם זכינו בפרסים הללו. הפרסים משקפים את המחויבות שלנו לפרוץ את הגבולות ולפתח פתרונות פורצי דרך בתחום אבטחת הסייבר, המשתנה באופן דינמי כל העת”.  

Zero Networks פותרת את אחת הבעיות הסבוכות ביותר באבטחת הסייבר – כיצד למנוע, ולא “רק” להתריע, מתוקפים לנוע ברשת הארגונית כדי לגנוב נתונים או להוציא לפועל מתקפת כופרה. החברה  פיתחה פלטפורמת SaaS אוטומטית לחלוטין שלומדת את כל תעבורת הרשת ומגבילה את הגישה של כל מחשב וכל משתמש בארגון למינימום ההכרחי – ומחייבת אימות רב שלבי בפעולות רגישות. שירות ה-SaaS מוטמע תוך דקות ומתחיל לרוץ תוך כ-30 יום בלבד – לעומת מספר שנים שנדרשות  להטמעה של פתרונות סגמנטציה אחרים שלעתים קרובות לא מספקים הגנה מקיפה.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן