חדשות

חברת היוניקורן היילו זכתה בפרס החדשנות הטכנולוגית ל-2024 של פרוסט אנד סאליבן

חברת היוניקורן היילו (Hailo) מתל-אביב, יצרנית מובילה של מעבדי AI למכשירי קצה, זכתה בפרס החדשנות הטכנולוגית של חברת המחקר פרוסט אנד סאליבן עבור מעבדי הבינה המלאכותית פורצי הדרך שלה ממשפחת Hailo-15. הפרס מוענק לחברות שמפתחות ומיישמות אסטרטגיות צמיחה המבוססות על מחשבה מתקדמת ומתן מענה יעיל לצרכים עתידיים והזדמנויות בשוק. 

פרוסט אנד סאליבן בחרה בהיילו לאחר ניתוח יסודי של החברות השונות בשוק והערכתן על בסיס יכולתן למנף טכנולוגיה וההשפעה של הטכנולוגיה על העולם העסקי. היילו הצטיינה בקריטריונים רבים בתחום עיבוד הראייה, בעיקר בזכות מעבדי הבינה המלאכותית מדגם Hailo-15 שתוכננו כדי להשתלב ישירות בתוך מצלמות חכמות במטרה לספק רמה חסרת תקדים של עיבוד וניתוח וידאו במכשירי קצה.

מעבדי הבינה המלאכותית Hailo-15 עם כח עיבוד של עד 20 טרה פעולות בשניה (TOPS) הם המעבדים היעילים בעולם במונחי היחס בין ביצועים לעלות ובין ביצועים לצריכת הספק. הודות לכך, המעבדים מאפשרים ניצול יכולות ה-AI גם לשיפור איכות התמונה והוידאו וגם לניתוח וידאו מתקדם, כך שהמשתמשים לא צריכים לבחור או להתפשר על איכות הביצועים של המצלמה. 

מעבדי Hailo-15 מאפשרים לבצע ניתוח וידאו במצלמה ולא בענן, מהלך שחוסך רוחב פס וידאו ומאפשר להפחית באופן משמעותי את עלות פריסת מצלמות בהיקפים נרחבים. בו בזמן, הוא מאפשר לשפר את הפרטיות בזכות העובדה שעיבוד הנתונים נעשה במכשיר הקצה ושליחת מידע אנונימי בלבד לענן. המוצר כולל מערכת מתוחכמת במיוחד של ניתוח וידאו מבוסס AI, שמגינה על הן על הפרטיות והן על הביטחון של אנשים. 

“אנחנו שמחים לקבל הכרה על ההובלה שלנו בטכנולוגיה ובחדשנות וממשיכים להיות מחויבים להביא עיבוד AI רב-עוצמה למגוון יישומים ושווקים”, אמר אור דנון, מנכ”ל ומייסד משותף של היילו. “מאות חברות ברחבי העולם בתעשיות הרכב, הקמעונאות והאבטחה כבר נותנות אמון בטכנולוגיה שלנו ואנחנו שמחים לקבל חיזוק מארגון מכובד כמו פרוסט אנד סאליבן”.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן